Gość: ernesto-travel.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 15:28 nie mowi sie trzy godziny czasu, mowi sie trzy godziny. Godzina jest juz jednostka czasu, kurcze wkurza mnie taka ignorancja! DO BOJU POLSKO! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: h6i7 Re: Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już IP: *.chello.pl 05.08.08, 15:42 Gość portalu: ernesto-travel.pl napisał(a): > nie mowi sie trzy godziny czasu, mowi sie trzy godziny. Godzina jest > juz jednostka czasu, kurcze wkurza mnie taka ignorancja! Stec to podły dziennikarzol i rasista, więc czego się po nim spodziewać? Przecież to on pisał że Roger jest Brazylijczykiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio Re: Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 18:41 A kim jest? Jest Brazylijczykiem z polskim paszportem i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga zdjęcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 20:53 są genialne. Możdżon co za image :) a tak na marginesie to czyżby Gruszka mieszkał z Kadziewiczem?? Bo Kadziu chyba z Igłą zawsze mieszkał... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h6i7 Re: Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już IP: *.chello.pl 06.08.08, 01:19 ciekawe co pisałeś po transparentach w Białymstoku i Wodzisławiu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patthecat Nadzieje, odgrażanie się , wpierd... i do domu.... IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.08.08, 15:57 Jak z Euro... Pusty śmiech ogarnia.... Może Polska wynajmie sportowców z Tybetu, będzie chociaż po co wrzeszczeć wolny srybet na trybunach.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już zł... IP: 62.233.132.* 05.08.08, 21:10 Lozano powinien zająć się siaykówką, a nie organizatorami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kangur88 Re: Nie dla olimpiady w Chinach IP: *.10.220.203.static.comindico.com.au 06.08.08, 08:04 Odchrzan sie od Chin - robia cudowna robote wyciagajac kraj (w tym tagze feudalny Tybet) z trzeciego swiata ku supermocarstwu. Prawdopodobnie popierasz tez muzulmanskich terrorystow atakujacych (takze w Chinach) tych ktorzy niezgadzaja sie z ich wizja Kalifatu i swiata zdominowanego przez Allaha Odpowiedz Link Zgłoś