Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już zł...

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 15:28
    nie mowi sie trzy godziny czasu, mowi sie trzy godziny. Godzina jest
    juz jednostka czasu, kurcze wkurza mnie taka ignorancja! DO BOJU
    POLSKO!
    Obserwuj wątek
      • Gość: h6i7 Re: Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już IP: *.chello.pl 05.08.08, 15:42
        Gość portalu: ernesto-travel.pl napisał(a):

        > nie mowi sie trzy godziny czasu, mowi sie trzy godziny. Godzina jest
        > juz jednostka czasu, kurcze wkurza mnie taka ignorancja!


        Stec to podły dziennikarzol i rasista, więc czego się po nim spodziewać?
        Przecież to on pisał że Roger jest Brazylijczykiem...
        • Gość: Pio Re: Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 18:41
          A kim jest? Jest Brazylijczykiem z polskim paszportem i tyle.
          • Gość: aga zdjęcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 20:53
            są genialne. Możdżon co za image :) a tak na marginesie to czyżby Gruszka
            mieszkał z Kadziewiczem?? Bo Kadziu chyba z Igłą zawsze mieszkał...
          • Gość: h6i7 Re: Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już IP: *.chello.pl 06.08.08, 01:19
            ciekawe co pisałeś po transparentach w Białymstoku i Wodzisławiu...
      • Gość: patthecat Nadzieje, odgrażanie się , wpierd... i do domu.... IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.08.08, 15:57
        Jak z Euro... Pusty śmiech ogarnia.... Może Polska wynajmie sportowców z Tybetu,
        będzie chociaż po co wrzeszczeć wolny srybet na trybunach....
      • Gość: Grzegorz Pekin 2008: Siatkarze wylądowali, Lozano już zł... IP: 62.233.132.* 05.08.08, 21:10
        Lozano powinien zająć się siaykówką, a nie organizatorami.
      • Gość: kangur88 Re: Nie dla olimpiady w Chinach IP: *.10.220.203.static.comindico.com.au 06.08.08, 08:04
        Odchrzan sie od Chin - robia cudowna robote wyciagajac kraj (w tym
        tagze feudalny Tybet) z trzeciego swiata ku supermocarstwu.
        Prawdopodobnie popierasz tez muzulmanskich terrorystow atakujacych
        (takze w Chinach) tych ktorzy niezgadzaja sie z ich wizja Kalifatu i
        swiata zdominowanego przez Allaha

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka