Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubiana...

    IP: *.bpsc.com.pl 16.02.09, 08:04
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: stas Arka Gdynia IP: 195.47.201.* 16.02.09, 08:17
        Cisowa z Areczka
        • Gość: Larry Re: Arka Gdynia IP: 217.150.100.* 16.02.09, 15:05
          No i wszystko jasne. Najlepszy przyklad na stronie ponizej.

          www.cwkslegia.ovh.org
          • Gość: Zenek Re: Arka Gdynia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.10, 11:31
            arka gdynia k**** swinia! Jakis frajerzyk robi sobie strony o Legii i mysli ze jest super pewnie jakis zyd pyra czy konfidet z konwiktorskiej!
      • wirone Bezpieczeństwo na stadionie 16.02.09, 09:18
        Niestety, ale myślenie ludzi w naszym kraju jest strasznie stereotypowe, także w tej dziedzinie. Większość ludzi boi się iść na mecz "bo cośtam ktośtam kiedyśtam", zasłyszane od brata szwagra sąsiada dalszego kuzyna z Psiej Wólki. Mało kto bazuje na własnej opinii idąc na mecz choćby ten jeden raz by sprawdzić czy rzeczywiście jest tak źle. Media w tym nie pomagają, bo piętnują wybryki, ale nie napiszą już, że w pozostałych meczach (czyli pewnie 90%) nie było żadnych ekscesów, a tym bardziej nie pochwalą i nie napiszą, że atmosfera na stadionie była wspaniała. No może poza wielkimi meczami, takie jak derby Śląska, gdy uwaga kibiców jest znacznie większa i artykułów na ten temat też powstaje więcej.

        Spora część ludzi boi się iść na stadion bo w telewizji zobaczyła reportaż z bijatyki (kilka lat temu), ale pozytywnego dopingu już nie miała gdzie zobaczyć.. a chyba warto się jednak przełamać, skoro nawet moja narzeczona, która nie lubi piłki nożnej i zupełnie się nią nie interesuje, będąc ze mną pierwszy raz na meczu siedziała cały czas ze świecącymi oczami i uśmiechem na twarzy, a pod koniec nawet jej się emocje udzieliły żeby wynik dowieźć do końca :)
        • Gość: KSG Re: Bezpieczeństwo na stadionie IP: 95.160.241.* 16.02.09, 09:50
          LICZY SIE TYLKO GÓRNIK ZABRZE !!!!!
          • Gość: bioly Re: Bezpieczeństwo na stadionie IP: 86.29.8.* 16.02.09, 10:34
            górnika tyle chodzi bo im na krupniokach bardziej zależy.....
            • Gość: k_s_g Re: Bezpieczeństwo na stadionie IP: 94.251.153.* 16.02.09, 17:28
              a co to smrodku nie pamietasz jak w mediach o was pisali jak zescie stoisko z
              kielbasami okradli ?
              • Gość: pawel Re: Bezpieczeństwo na stadionie IP: *.domainunused.net 16.02.09, 22:58
                nie w mediach tylko wyłącznie w ... GW, która na meczu nie była bo nawet zdjęcia
                nie zrobili.
        • Gość: steven Re: Bezpieczeństwo na stadionie IP: *.echostar.pl 16.02.09, 10:53
          Parę miesięcy temu zabrałem teścia (absolutnego piknika) na stadion
          w Poznaniu. Nawet mu się trochę podobało, ale bardzo drażniło go -
          jak sam mówił - chamstwo na trybunach. Chodziło mu o okrzyki wyp...j
          wyp...j pod adresem jednego z zawodników drużyny przeciwnej. Ja
          nawet nie zwróciłem na nie uwagi. Uważam, że stadion to nie teatr i
          w tym miejscu mogą uzewnętrzniac się nawet bardzo negatywne emocje.
          On uważa inaczej. I jak wynika z tego sondażu tak myślących ludzi
          jest dużo więcej.
          Zwróccie uwagę - nasze poglądy - ludzi chodzących na trybuny, są w
          mniejszości.
      • Gość: (L)egionowo sądaz jeszcze przed zatrzymaniem reksia......ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 09:59
        zeczywiscie na Legunie wszyscy się spinają,Lech jest przeszacowany i
        przereklamowany po korupcji jest podzielony i stacza się w odchłań
        kibicowską.Wisła powoli sie konczy i ci osiągneła w Lm (
        Buhahah),Górnik zeczywiscie ma kibiców i to najwierniejszych
        (czerwona latarnia)a chodzą nawet nasz Uraban marudził o wyzszości
        Górników na Legią chyba był po dopalaczach.pozdro Warszawka
        rzadzoła,rzadzi i bedzie rzadzić.
        • Gość: anonim Re: sądaz jeszcze przed zatrzymaniem reksia...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 10:02
          Ciesze sie ze nie jestes z Pozniania, tylko robisz obciach dla Legii oraz calej
          Warszawy swoimi smiesznymi wypowiedziami.
        • Gość: slad Re: sądaz jeszcze przed zatrzymaniem reksia...... IP: 94.251.153.* 16.02.09, 17:31
          I z czego jestes taki dumny ? Nie pamietasz jak legia zdobywala mistrzostwa?
          Przyklad "kibica" legii ktory chodzi na mecze ale nie wie po co .
        • Gość: rezon Re: sądaz jeszcze przed zatrzymaniem reksia...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 20:57
          Wzruszająca ortografia
      • Gość: robuś Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubiana... IP: *.echostar.pl 16.02.09, 10:14
        podoba mi się stwierdzenie o "zawsze walczącej o tytuł Legii".
        uświadomcie mnie czy rok temu legia walczyła o mistrza albo dwa lata
        temu?? no sorry kibic ma serce zamiast rozumu ale że tak
        powiem "dziennikarz" gazety ogólnopolskiej powinien mieć chociaż
        trochę obiektywizmu. a może zmienicie swój portal
        na "sporttylkolegia.pl, będzie przejżyściej
        • Gość: lol Re: Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubia IP: *.era.pl 16.02.09, 10:50
          "będzie przejżyściej"
          Lol
      • Gość: kosiarz Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubiana... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.09, 11:04
        to jest sondaż popularności a nie kto ilu ma kibiców..weźcie sobie średnia na
        maczach tych drużyn, Lechia jest czwarta a jakoś jej nie widze..znowu artykuł
        na zlecenie..banda patałachów z wyborczej..nic tylko kity..jaka gazeta taki
        artykuł..
      • Gość: Chrum A jaki procent tych, ktorzy nie chodza na mecze w IP: *.chello.pl 16.02.09, 12:09
        obawie o wlasne bezpieczenstwo, byli kiedykolwiek na jakimkolwiek meczu?
        • Gość: 19R20 Re: A jaki procent tych, ktorzy nie chodza na mec IP: *.domainunused.net 16.02.09, 23:00
          skoro 1/25 z nich chodzi w ogóle na mecze, to odpowiedź na Twoje pytanie
          oscyluje w okolicach 0%.
      • Gość: bolek Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubiana.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 12:36
        To, że Legii nikt nie lubi to akurat święta prawda bo 20% jej kibiców to
        neonaziści. Poszukajcie o tym w googlach a zobaczycie jak nasza kochana legiunia
        sławi naszych kibiców i polską piłkę
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ahahaha
        ale się uśmiałem: słyszeliście o tym, że nie dawno jakaś agencja
        zachodnioeuropejska zrobiła materiał oglądany prawie na całym świecie od
        Francji po Tajwan. Jest to materiał o rasizmie w piłce nożnej. Pokazana była
        Legia warszawa i stwierdzono że 20% kibiców tego klubu to ...uwaga
        tam......... neonaziści........ i kto przynosi wstyd naszej piłce. Rzekomi
        kibole z Poznania, (których podziwia cała Europa) którzy się brzydzą poglądami
        tych "kibiców" z Warszawy czy neonaziści z Warszawy?????? pozdrawia serdecznie
        ubawiony kibic z Poznania.naprawde ubawiłem się jak reprezentujecie nasz kraj
        P.S nie wiem czy nie lepiej byłoby płakać nad wami ale ja się ubawiłem
        normalnie---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        • slonbe Re: Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubia 16.02.09, 13:10
          Śmieszny sondaż, śmieszny artykuł! Ja mam tylko dwa pytania: gdzie jest
          najwięcej kibiców na meczach ? Kto ma tytuł NAJLEPSZYCH KIBICÓW W POLSCE?
          Pozdrowienia z Poznania dla zakompleksionych kibiców Legii!
          PS
          Przyzwyczajcie się, zawsze już będziecie pod Nami!
          • Gość: 19R20 Re: Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubia IP: *.domainunused.net 16.02.09, 23:02
            2 rok z rzędu rekord frekwencji będzie w choRzowie (a w "rankingu" 6 miejsce hihi)
      • Gość: Cracovia-Polonia Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubiana.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 13:45
        ja bym tym 8 tys. kazał dokończyć piosenkę: Legia to stara k... Legie j.... jest
        90% by ja dokończyło tak lubiany jest ten klub:)
        Badanie typowo pod reklamy w TV bo wiadomo że oprócz dużych miast to ludzie
        kibicują rożnie, przeważnie tym klubom co są w telewizorze, bo skąd taki koleś z
        opolskiego ma mieć jakiś swój ukochany klub?
        swoja drogą ciekawe jest np. ile osób u Nas kibicuje MU, Barscie czy
        Liverpoolowie FC :)
      • Gość: dennikarz Manipulacja dennych dziennikarzy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 14:44
        Pewnie przepytali swojaków z gazety w regionach a tam sama
        krawaciarnia.Legła ma tylu kibiców że nowy psełdostadion narodowy
        będzie za mały aby ich pomieścić ha ha ha (średnia na jesieni 6 tyś)
        Najwięcej kibiców LECH,GÓRNIK,WISŁA.........pół ligi i dopiero Legia!
      • Gość: ludzki Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubiana.. IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.02.09, 14:50
        O zgrozo, czytam o tym że normalnie w naszym kraju będzie wówczas
        gdy osoba kibicująca drużynie X pójdzie na jej mecz. Normalnie
        będzie wtedy gdy bez strachu jadąc np: do Warszawy i to nie
        z "okazji" meczu ŁKS z Legią ale całkiem prywatnie będę mógł
        zwiedzać stolicę w koszulce swojego klubu. Opierając się na plotkach
        mediów podobno najbardziej znienawidzonym klubem w Niemczech jest
        Bayern. Jakoś tego nie doświadczyłem i chociaż nie kibicuje tej
        drużynie nie miałem żadnych trudności by kupić koszulkę tego klubu w
        Hannowerze i podróżować w niej po Niemczech na Berlinie kończąc.
        Spotkałem wracających z meczu Herthy kibiców i też jakiegoś
        szczególnego wrażenia na nich nie wywarłem. Kiedy będzie to normalne
        że ty masz swój klub a ja swój i że ten klub może być polskim
        klubem, raziło by cię to że zwiedzam twoje miasto nie pozostając
        anonimowy w barwach swojego klubu? A swoją drogą to baardzo dziwne w
        mentalności polaków jest, że swoje kompleksy leczą poprzez
        liczebność i siłę. W 98 kiedy Francja na mundialu ograła Brazylie
        3:0 poszliśmy zobaczyć jak Paryżanie świętują to trofeum. W centrum
        spotkaliśmy 12 kibiców Lecha Poznań i chociaż nas było dwóch i każdy
        w koszulce, szaliku swojej drużyny (czyt: ŁKS, Widzew) to nie
        stanęło nam na przeszkodzie podanie sobie ręki, porozmawianiu o
        piłce, naszych drużynach i wspólnym pamiątkowym zdjęciu. Co więcej
        zostaliśmy zaproszeni przez lechitów na sparing z PSG, który odbywał
        się kilka dni póżniej. Czy takie sceny możliwe są tylko na
        obczyźnie ? Jak polskie kluby mają promować swoją markę wobec
        zachodnich skoro u nas koszulki piłkarskie to raczej piżama po domu.
        Napadł byś kibica Legii, który zwiedza twój pięny Poznań? Bo jest
        was w tym czasie więcej, bo za jakiś klub, za jakichś kibiców którzy
        naubliżali zbiorowo kiedyś tam twojej drużynie na staionie? to za
        co? Pokaż mi swoje miasto, pokaż mi swój klub i jego kibiców, waszą
        organizację, wysiłek w tworzeniu opraw i atmosfery, pokaż mi jak się
        bawicie, porozmawiajmy o tym przy piwie. W innej atmosferze to nawet
        legendy umierają. Polski kibicu, twórz ! to trudniejsze.
      • Gość: el_KooBa Sondaż o polskim kibicu. Najbardziej nielubiana.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 15:02
        A gdzie można zobaczyć pełne wyniki sondażu, a nie tylko to, co sobie GW
        wymyśliła pokazać?
      • Gość: fasberg anty legia IP: *.stk.vectranet.pl 16.02.09, 17:14
        Ja mam 30 lat i kibicuję każdej druzynie która gra z legią, chocby za to co
        legia zrobiła górnikowi zabrze w 1994r wraz z sędzią redzińskim i za to ze legia
        jest nietykalna, choc było gołym okiem widać przez wiele lat ze kupowali
        sędziów, cudowne wyniki, doliczony czas gry i dziwne rzuty karne w końcówce dla
        legii.
        • Gość: kazik Re: anty legia IP: 96.18.162.* 16.02.09, 18:55
          to ma chyba cos wspolnego z kultura,ktora przywendrowala po wojnie
          ze wschodu.milosc do gdanskiej Lechii tez pewnie jest tego pokroju.
      • Gość: BOCZEK Za to aż 85 proc IP: *.toya.net.pl 16.02.09, 20:25
        Za to aż 85 proc. badanych nie chodzi na stadion z powodu chamstwa i obawy o
        własne bezpieczeństwo!
        Dziwne bo na meczach tzw. klasykach RUCH GÓRNIK, LECH LEGIA, WIDZEW ŁKS, WIDZEW
        LEGIA,WISŁA CRACOVIA czyli meczach podwyższonego ryzyka bywało lub nadal bywa
        najwięcej kibiców, bilety sprzedają się momentalnie. A przecież na takich
        meczach pada najwięcej bluzg i najszybciej o zadymę. Paradoksalnie wtedy nikt
        się nie boi. Dziwne.
      • Gość: Mass To bardzo dziwne. Skoro na pytania odpowiadali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.09, 08:56
        tylko ci, którzy deklarowali, że interesują się piłką nożną, to skąd w tych
        sondażach odpowiedzi "nie interesuję się piłką nożną"?
        Kolejna rzecz: Pogoń ma więcej kibiców w pytaniu o klub, któremu kibicujesz (nie
        tylko polski) - 3%, niż kiedy odpowiedzi zawężone są do ligi polskiej- już tylko
        ponad 2
        Jak zwykle nieścisłości w gazecie..
      • Gość: kosiarz biletów brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.09, 11:07
        na których stadionach w ostatnio wywieszali tabliczkę "biletów brak", prawie na
        każdym meczu Lechii Gdańsk, pewnie dlatego że stadion może pomieścić 12,5tys
        widzów(kiedyś 25tys)i dlatego że sprzedali 7,5tys karnetów więc w sprzedaży było
        niewiele biletów. to jest miara miłości do swojego klubu, niech płaczą ci,
        którzy przychodzą na mecz po przerwie i mogą pogadać jak na ławce w parku, a o
        konflikcie w kibiców z Walterem wszyscy wiedzą więc co to za kozaczenie z
        Poznania się odzywa..jak o was tak głośno w europie jak ktoś napisał to
        przyrównajcie się do barcelony..banda patałachów.
      • Gość: ls Najwięcej kibiców ma Lech, Wisła ma trolli IP: *.icpnet.pl 21.02.09, 10:36
        Przecież ten sondaż jest niepoważny. Takie pytania w ogóle są niepoważne.
        Ilość kibiców na stadionie jest probierzem, ilość sprzedanych ewentualnie
        pamiątek klubowych, jeśli weźmiemy pod uwagę "kibiców" sprzed telewizorów, ale
        takich co chociaż szalik "swojego" klubu mają.
      • Gość: a tez mi sondaz IP: *.icpnet.pl 28.02.09, 12:10
        przeciez to jasne ze lech ma najwiecej kibicow w polsce i najwiecej
        kibicow lecha chodzi na mecze. no i sa oczywiscie najlepsi :D nikt
        nie pobije takiego dopingu i opraw
      • Gość: Ya-nek Chamstwo na stadionach. IP: *.hsd1.nj.comcast.net 28.02.09, 15:44
        Pamietam moje kibicowanie Wisle. Bylo to jakies 40 lat temu.
        Poszlismy z kolegami na mecz z Gornikiem. Sedzia cos zawalil i
        kolega wrzasnal: sedzia ch..! W tym momencie dostal taka "glace" od
        kibica siedzacego z tylu, ze leb mu odskoczyl. Kilku starszych
        kibicow napadlo na kolege (slownie oczywiscie): jak sie smarku nie
        umiesz zachowac to siedz w domu. Mozna bylo co najwyzej zakrzyknac:
        sedzia kanarki doic. A dzis? O tempora, o mores.
      • z.drugiej.strony Sport 23.12.10, 20:39
        MARKETING SPORTOWY

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka