ereta
22.07.10, 15:29
### Jakie blisko 40 lat po wylądowaniu? Człowiek na Księżycu
wylądował w lipcu 1969, czyli mija już 41 lat, a więc po przeszło 40
latach od wylądowania pierwszego człowieka, bo chyba o to lądowanie
chodzi. Redaktorek nie umie policzyć lat? Kompromitacja!