Gość: Sylvia
IP: 64.208.49.*
07.03.06, 11:52
Mam pytanie dot. konferencji miedzynaroowych, czy jest mozliwosc zeby student
w nich uczestniczyl? Dokladnie chodzi o konferencje ktora bedzie dotyczyla
tematu pracy magisterskiej, czy organizatorzy konferencji zgadzaja sie bez
przeszkod na "ciche uczestnictwo" studentow?
Dziekuje za odpowiedz
Sylvia