Dodaj do ulubionych

Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło)

04.02.04, 12:33
Kaner widać ma dużo roboty w pracy to zrobiłem za niego. Przepraszam pominięte osoby (imiona niezalogowane typu "Wojtek" ująć nie mogłem). Tam gdzie gwiazdka- wynik niepełny (wyszukiwarka oporna była:).

Imię= rok2002+2003+2004
1.Basturk=0+3006+456+Bastruk 8
2.Radex=31+2417+288
3.Salo=0+1856+259
4.Kaner=4+1693+144
5.Man_x=?*+820+39
6.osF=0+576+22
7.swerd=4+362+144
8.magi=0+170*+137
9.wpk=0+287+34
10.fotomarcin=37+282+8
11.szczypior74=0+258+40
12.zyta=0+216+67
13.bywalec=22+154+11
14.perlailotr=0+74+43
15.aralski=0+77+26
16.początk. golfista=0+67+7
17.katek18=0+11+38
18.kaligar=0+37+11
19.rosko=0+1+17
20.karlikxx=0+7+7
21.rena=0+7+7
Obserwuj wątek
    • radexior Dodaję LukaZ23 04.02.04, 13:41
      1.Basturk=0+3006+456+Bastruk 8
      2.Radex=31+2417+288
      3.Salo=0+1856+259
      4.Kaner=4+1693+144
      5.Man_x=?*+820+39
      6.osF=0+576+22
      7.swerd=4+362+144
      8.magi=0+170*+137
      9.LukaZ23=2+338=12
      10.wpk=0+287+34
      11.fotomarcin=37+282+8
      12.szczypior74=0+258+40
      13.zyta=0+216+67
      14.bywalec=22+154+11
      15.perlailotr=0+74+43
      16.aralski=0+77+26
      17.początk. golfista=0+67+7
      18.katek18=0+11+38
      19.kaligar=0+37+11
      20.rosko=0+1+17
      21.karlikxx=0+7+7
      22.rena=0+7+7
    • salo Zdecydowanie za dużo gadam ;( n/t 04.02.04, 14:20
    • Gość: basturk a sie rozgadałem.....podobno milczenie złotem jest IP: 80.51.254.* 04.02.04, 15:25
    • Gość: Rosko Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.04, 15:26
      Dobiliście mnie taki mam słaby wynik??? no cóż trzeba się poprawić.
      • pawel_1 Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 04.02.04, 16:04
        dodaje siebie:
        2002 - 168
        2003 - 399
        2004 - 2
        • Gość: Radex Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.04, 13:08
          Przepraszam Pawle, ostatni brak Twej aktywności spowodował zapomnienie.
          • pawel_1 Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 05.02.04, 16:37
            spoko to w koncu ja sie opuscilem w pisaniu na forum
            • Gość: basturk Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) IP: 80.51.254.* 05.02.04, 17:10
              pawel_1 napisał:

              > spoko to w koncu ja sie opuscilem w pisaniu na forum

              ano i dobrze ze punktów karnych nie dostałeś ;)
    • katek18 Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 04.02.04, 19:33
      Nie jst źle. Załapałam się :-))).
      • Gość: magi Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) IP: *.tsi.tychy.pl 04.02.04, 23:20
        Liczyłeś chyba tylko Magi zalogowaną. Tej niezalogowanej jest więcej:) Bo ja
        jestem leń i nie chce mi się logować:)
        • Gość: Radex Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.04, 13:11
          Niezalogowana Magi jest dla wyszukiwarki jakimś problemem(za mało konkretna).
          W rankingu dostałaś szacunkowe miejsce:)
          • basturk Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 05.02.04, 13:16
            zawsze mówiłem że szacunkowe miejsca są najlepsze bo nigdy do końca nie
            wiadomo jakie to naparwde są..
        • kaner Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 05.02.04, 13:22
          A to trzeba uzywac Opery
          jeden click i Cie loguje :)
    • radexior Trza by podreperować statystyki 07.02.04, 23:19
      I tak nie mam co robić .
      • basturk wszyscy dzielnie pracują.. 07.02.04, 23:22
        heh oki
    • man_x Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 22.02.04, 16:43
      pamięta ktoś ile miał x=man?
      • basturk Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 22.02.04, 21:31
        man_x napisał:

        > pamięta ktoś ile miał x=man?

        no ja nie ale można by było zaktualizować nie co dane...
        nie wiem kto trudni sie w tym fachu..
      • radexior Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 23.02.04, 17:06
        Część powinna być w starszej statystyce.
        • man_x Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 23.02.04, 18:50
          jest!
          juz zzarchiwizowana STATYSTYKA 1 (czyli chyba niedlugo zostanie usunieta, tak?):


          "Re: Statystyka
          kaner 11.04.2003 11:54 zarchiwizowany
          Wykonana za pomoca wyszukiwarki (tak wiec postowanie pod zmienionym nickiem nie
          wlicza sie - uwzglednilem tylko dwa takie przypadki jak widac nizej :) :
          kaner-600

          man_x-289
          x=man-280

          radex-264
          radexindamix -244

          pawel_1-429

          fotomarcin-248

          basturk -240

          damcio -211

          osF-184

          jajes-146

          LukaZ23-92
          • radexior Re: Statystyka 3 (nie żeby mi się nudziło) 23.02.04, 19:16
            Teraz niech Pan doda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka