inka117 08.01.13, 23:34 Gdzie można przyjąć gości zaproszonych na uroczystość z okazji pierwszej Komunii.Mam na myśli obiad,deser i zimną płytę oraz ciepłą kolację dla 25 gości.Pozdrawiam i będę oczekiwała na ciekawe propozycje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bbuziaczekk Re: Lokal na uroczystość .... 09.01.13, 08:54 Enklawa na Czulowie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
gitares Re: Lokal na uroczystość .... 09.01.13, 10:52 Wenecja niedaleko starych tychów Odpowiedz Link Zgłoś
aniask_mama Re: Lokal na uroczystość .... 09.01.13, 11:08 mieliśmy na Czułowie, fajnie było :) Odpowiedz Link Zgłoś
jokawie Re: Lokal na uroczystość .... 09.01.13, 11:42 Witam, Enklawa.Jest ładny wystrój i profesjonalna obsługa. Miałam kilka imprez i byłam bardzo zadowolona.Ale pośpiesz się bo trzeba rezerwować wcześnie. Odpowiedz Link Zgłoś
lillylive Re: Lokal na uroczystość .... 09.01.13, 14:03 My mamy w Elicie,z tego co wiem jest tam kilka salek.... Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Lokal na uroczystość .... 01.05.13, 21:58 jokawie- skorzystaliśmy z Twojej informacji w wyborze lokalu na uroczystość komunijną w "ENKLAWIE".Faktycznie lokal ładny z profesjonalną obsługą i z wystrojem właściwym do uroczystości...nawet firanki w oknach były odświętne.Czysto i cicho...warto było w "ENKLAWIE" przyjmować gości.Pozdrawiam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
jokawie Re: Lokal na uroczystość .... 04.05.13, 16:36 Cieszę się ,że pomogłam.Byłam kilka razy na róznych uroczystościach i z tzw.marszu zawsze byłam zadowolona.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
magnollia3 Re: Lokal na uroczystość .... 09.01.13, 20:06 Ja wybrałam POD Paprotka (z polecenia wielu osób), ale rezwerwację robiłam już ponad pół roku temu. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Lokal na uroczystość .... 09.01.13, 22:42 Dziękuję za interesujące podpowiedzi i wybraliśmy w Czułowie "Enklawę"-teraz synowa ustala na swój sposób zestaw konsumpcyjny z właścicielami.Mamy trochę czasu a komunia jest 1-go Maja u Franciszkanów na Paprocańskiej.Dziękuję i "kto pyta nie błądzi". Odpowiedz Link Zgłoś