Gość: Bywalec
IP: *.chello.pl
03.10.04, 23:04
Nie polecam nikomu filmu "ja robot". Kumple mnie naciągneli na rozrywkowy film
do Multikina i padło na to badziewie. W filmie nie było ani głębi, ani jak w
każdym rozrywkowym filmie przemocy(prawie wogóle krwi nie było bo lały się
przeważnie maszyny) o scenach erotycznych nie wspominając.