Dodaj do ulubionych

Byłem na kiepskim filmie w kinie

IP: *.chello.pl 03.10.04, 23:04
Nie polecam nikomu filmu "ja robot". Kumple mnie naciągneli na rozrywkowy film
do Multikina i padło na to badziewie. W filmie nie było ani głębi, ani jak w
każdym rozrywkowym filmie przemocy(prawie wogóle krwi nie było bo lały się
przeważnie maszyny) o scenach erotycznych nie wspominając.
Obserwuj wątek
    • radexior Re: Byłem na kiepskim filmie w kinie 03.10.04, 23:22
      Film to nie tylko głębia lub strzelanka. "Ja robot" zaczyna się kiepsko, sztampowo, ale później rozkręca się i nawet podoba. Motyw robotów z uczuciami przypomina świetny film "Sztuczna inteligencja", choć na pewno daleko mu do klasyku powyższego.
    • man_x Re: Byłem na kiepskim filmie w kinie 04.10.04, 00:15
      Rzeczywiscie slaby. Myslalem, ze to bedzie smiesznie(will s.). w zamierzeniach
      film mial chyba byc chyba czyms wiecej niz komedia. W moim odczuciu nie
      wypalilo. Nie wciagnal.
      Pozytywny akcent: audica ;-D

      PS. gdzie nasz watek filmowy? odswiezamy?
    • Gość: Bywalec Vinci IP: *.chello.pl 12.10.04, 21:20
      Najnowsze komedię sensacyjną Machulskiego widziałem już
      w dniu jej wejścia na ekrany kin, a swoją opinię zamieszczam
      dopiero teraz bo w ostatnich WO Joanna Szymczyk ma o niej podobne
      zdanie (kobieta.gazeta.pl/wysokie_obcasy/1,56480,2327283.html)

      Film jest dobrze zagrany i nic poza tym. Historyjka prosta i nudna, a ponadto
      niektóre rzeczy zerżnięte z innych filmów(vide wysadzenie kanłów pod ambulansem
      wiozącym obraz - pomysł zerżnięty z filmu "Włoska robota") i słabo pokazane
      przygotowywanie kopii obrazu Da Vinciego. Wg mnie co najwyżej 3 gwizdki, bez
      ochów i achów.

      Ktoś z was widział?
      • Gość: BTY Re: Vinci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 08:09
        Mi sie podobal, dlatego ze byl dobrze zagrany, znam na wylot kazde miejsce z
        Krakowa, ktore bylo tam pokazane wiec wszystkie drobne zaklamania filmowe
        wychwycilem co mi duzo satysfakcji sprawilo. fabuła była w porzadku, Machulski
        zawsze nawiazywal do innych filmow. Miło spedziłem 2 godz.
    • radexior Terminal 17.10.04, 13:57
      I to jest naprawdę kiepski film! Banalny i po prostu nieprawdziwy. Do tego wkurzające skojarzenia Krakozji! Spielberg się traci.
      • Gość: magi Re: Terminal IP: 62.233.231.* 17.10.04, 14:51
        radexior napisał:

        > I to jest naprawdę kiepski film! Banalny i po prostu nieprawdziwy. Do tego wkur
        > zające skojarzenia Krakozji! Spielberg się traci.


        No proszę, a nam się bardzo film podobał, fajny do obejrzenia wieczorkiem we
        dwójkę...
        Może po prostu w tym kinie siedziałeś sam, radeksie, i stąd takie wrażenia?:P
        • radexior Re: Terminal 17.10.04, 15:16
          Gość portalu: magi napisał(a):
          >
          >
          > No proszę, a nam się bardzo film podobał, fajny do obejrzenia wieczorkiem we
          > dwójkę...
          > Może po prostu w tym kinie siedziałeś sam, radeksie, i stąd takie wrażenia?:P

          A żebyś wiedziała, że nie sam. I ocena 'współpaczki' była podobna do mojej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka