perlailotr
07.01.05, 11:11
W niedzielę 9. grudnia w otoczniu dwóch laptopów będę siedział w "Avanti" na
placu Baczyńskiego i przyjmował przedmioty do licytacji na stronach allegro.pl
Serdecznie zapraszam wszystkich Forumowiczów (i nie tylko) do korzystania z
tej formy wsparcia Fundacji WOŚP.
Pozdrowienia