Dodaj do ulubionych

klub puszystych

20.05.08, 19:12
Drogie Panie te bardziej puszyste moze orientujecie sie czy w tychach istnieje
jaki kolwiek KLUB DLA PUSZYSTYCH??
diekuje za info.
Obserwuj wątek
    • lisia312 Re: klub puszystych 20.05.08, 21:29
      no właśnie, niedawno troszkę się " zestarzałam" w bioderkach, to klub jak
      znalazł....
    • biedroneczka33 Re: klub puszystych 21.05.08, 15:16
      Dziewczyny z tego co wiem to w okraglaku kolo ZDZ na os.A jest taki Klub...ale tak wlasciwie to po co on Wam.Zeby cos zmienic u siebie nie potrzeba zadnego klubu tylko odrobina samozaparcia i dobrych checi .Osobiscie polecam silownie i basen , wiosna juz wiec i rowerek jest super.
    • mala2408 Re: klub puszystych 21.05.08, 19:32
      Albo zajęcia dla chcących schudnąć z pomocą nordic walking
      www.aktim.eu/
    • kriskk Re: klub puszystych 28.10.22, 09:49
      Moja żona też ma problem z wagą ... i chciała z tym sie uporać ale zapał 2 miesiące 5kg w tył
      a potem chwila i 7kg do przodu... masakra
      Internet poszukiwanie i trochę sprytu i znaleśliśmy zastrzyki Saxsenda NovoNordisk na początku dawka 0,4ml/dzień - opakowanie 400 zł - ale na prawie 4 miesiące przy tej dawce
      Niby żona je ale przychodzi moment że poprostu nie może jeść więcej
      a waga 3 tygodnie 5kg
      Poczytajcie, To nie wina wasza że tyjecie tylko tego że jest nadmiar insuliny która nie działa nie przedostaje się do komorek tylko tkwi w tkankach tłuszczowych ... jak się odchudzacie przechodzi do krwi i z nadmiaru jej tyjecie jeszcze bardziej ... takie koło ... Ten lek zatrzymuje apetyt a przy niskich indeksach posiłków niweluje nadmiar insuliny... Sprawdzicie same i ciszczie sie życiem i może nowym chłopakiem :) Powodzenia
      PS ten lek jest na recepte więc do dzieła

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka