maith
20.01.07, 02:04
Czemu osoba, której z pomiaru wychodzi np. 80 musi nosić 75 a czasem nawet 70
pod biustem?
Ponieważ nasze miarki są robione z nierozciągliwych materiałów.
A obwody staników wręcz przeciwnie.
To dlatego osoba z 75F zamawia czasem np. 65HH.
Oczywiście to jest wyższa szkoła jazdy, bo przecież najpierw zamawiała 85D ;-)
Wiele z nas miałoby o wiele mniej problemów, gdyby obwody były mniej
rozciągliwe. Bo też i "większe rozmiary" na które się tą metodą łapiemy
najczęściej wiążą się też z tak niepotrzebnymi dodatkami, jak potrójne
zapięcie, ramiączka szerokości... ramion czy za długie fiszbiny, na które
skarży się np. Zazula.