maja_sara
21.12.07, 16:26
Dziewczynki, mam pytanie odnośnie sklepu w Poznaniu.
Do tej pory zamawiałam biustonosze z Avocado przez net-i jestem od
lat zadowolona z zakupów. Ale teraz postanowiłam pojechać do sklepu
i poprzymierzać. Jestem z Trójmiasta i w czwartek, zaraz po
świetach jadę do Poznania. Wycieczkę te robię specjalnie, li i
jedynie po tę bieliznę. Już dzwoniłam do sklepu i wiem, że w
czwartek będzie "normalnie" czynny, tak jak podają na swojej
stronie.
Czy macie doświadczenia z tym sklepem? Panie ekspedientki są
kompetentne? Przymierzalnie spore? I jak najprościej dojechać do
sklepu, żeby nie błądzić po całym Poznaniu? Nie znam Poznania, będę
tam pierwszy raz, a mój ukochany będzie robił za kierowcę, już mi
to obiecał :-)