joankb
11.02.08, 09:17
Ten niebieski "stanik" kupiłam gdzieś w październiku. Zimowa kolekcja
Atlanticu, jeszcze są :)). Nosiłam do końca listopada...
Ten biały to Tango Plunge, które dotarło w piątek. Ma lekkie luzy, ale lepiej
się nadaje do porównań niż Zetka, choć Zetka lepiej leży.
picasaweb.google.pl/Joanika/PorWnanie