nomina
29.08.08, 15:38
Jeśli było, proszę o przekierowanie mnie do odpowiedniego wątku i skasowanie tego.
Jaką macie różnicę w "podbiuściu" między pomiarem na wydechu i z naciągnięciem
miarki a pomiarem swobodnym, luźnym, z tą typową resztką powietrza w płucach?