Gość: noie IP: *.dip.t-dialin.net 25.06.02, 22:05 cisza taka....ze az sie zastanawiam....czy sa ludzie w Chorzowie....i czy warto tam jechac.... noie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 25.06.02, 23:51 Czesc ! A gdze Ty chcesz jechac? Chyba chorzwianom pozbierano kamputery czy co? A propo podruzy: Gdzie chorzwiany spedzaja urlopy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noie Re: cisza IP: *.dip.t-dialin.net 26.06.02, 10:24 Gość portalu: QCZ napisał(a): > Czesc ! > A gdze Ty chcesz jechac? > Chyba chorzwianom pozbierano kamputery czy co? > A propo podruzy: Gdzie chorzwiany spedzaja urlopy? Gdzie...hmmm...na rynku pijac pifo ? ;-) noie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 26.06.02, 10:53 Bez zartow. Gdzie na rynku mozna sie napic dobrego piwa? P.S Serdecznie witam p.NOIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noie Re: cisza IP: *.dip.t-dialin.net 26.06.02, 22:46 Gdybym mieszkala na rynku , to odpowiedz bylaby zdecydowanie: u mnie! ;-) Gdzie Chorzowianie spedzaja urlop?Tych co ja znam to sa trzy odpowiedzi: 1-w domu 2-u rodziny na wsi 3-u mnie Dziekuje za powitanie,ela ja tu jestem juz...no od dawna hihi Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 26.06.02, 23:01 Jezeli chodzi o piwo to u Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noie Re: cisza IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.02, 22:47 Gość portalu: QCZ napisał(a): > Jezeli chodzi o piwo to u Ciebie? U mnie i pifo jest dobre i ludzie urlop spedzaja :-) Nie kazdego jednak zapraszam , na to trzeba w jakis szczegolny sposob zaslozyc sobie ;-) noie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 28.06.02, 00:12 No to ciekawe stwierdzenie. Moze nalezy wypelnic jakies formularze? Czyli zyciorys,podanie itd.(zarty) Czym nalezy zasluzyc? A i gdzie to jest? Ha i czy warto? Z pozdrowieniem QCZ ______________ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noie Re: cisza IP: *.dip.t-dialin.net 28.06.02, 09:31 Gość portalu: QCZ napisał(a): > No to ciekawe stwierdzenie. Moze nalezy wypelnic jakies formularze? > Czyli zyciorys,podanie itd.(zarty) Musisz odpowiedziec na pytania ;-) 1-szklanka polpusta czy polpelna? 2-lepiej w nocy spac czy sie bawic(poza domem)? 3-w co umiesz grac(karty)? 4-z kim przyjedziesz(ilosc dzieci)? 5-pijesz alkohol jesli tak to co? 6-na ile bys przyjechal? 7-palisz? >Czym nalezy zasluzyc? Czlowiek musi mi byc sympatyczny i...tak dalej... ;-) >A i gdzie to jest? U mnie w domu.Male miasteczko,pol godziny samochodem do morza.Niemcy. > Ha i czy warto? Pytanie jest inne:Czy warto sprobowac i przyjechac? ;-) No ale niestety te wakacje juz sa calkowicie zajete.Moze na nastepne sie "zalapiesz" hihih ;-) Pozdrawiam noie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 28.06.02, 23:59 Przepraszam ale mam drobne klopoty z ta maszynka-komputer. Biedactwo sie chyba troszeczke przegrzalo. Czy jestem sympatyczny? W zaleznosci od ukladow. Jezeli domnie ktos jest sympatyczny to ja tez staram sie byc sympatyczny. Pic (alkochol ) mam swoje zasady. Czyli znam swoje granice. Wiem kiedy jest ostatni kielonek. Do kart to musze sie przyznac ze mnie nie pociagalo. Wychodze z zalozenia" Kto gro w karty ten mo leb obdarty" Powiedzonko mojego dziadka. A Jezeli o miejscowosc to tez mieszkam wmalym miasteczku NRW 45 km od Köln Teren troche gorzysty, gory powulkaniczne. Jest w tych okolicach duzo zapor wodnych-ujec wody pitnej dla nas i wlasnie Köln. Troche jaskin,i duzo bardzo malownicze miasteczka. To byly walory -wady specyficzny mikroklimat, kraina latajacych zab. Duzy procent wilgotnosci w powietrzu . Jak oceniaja wrozkaze to jest tutaj bardzo duzo podziemnych zbiornikow wodnych przytym duzo ciekow wodnych. Jedni sie w tych okolicach wspaniale czuja a niektorzy narzekaja. Duzo zieleni lasow i sa nawet grzyby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QCZ 200 IP: *.proxy.aol.com 29.06.02, 00:03 O byl to 200 na tym Chorzowskim forum . Bym zapomnial. Palic nie pale juz okolo 8-miu lat . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noie Re: 200 IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.02, 12:21 No ale jakby na to nie spojrzec....dalej nie wiem kim jestes ;-) Mam tylko nadzieje,ze chociaz nas dwoch starych weteranow tutaj zostanie i pogadamy troszke :-) Mysle,ze po tym jak opisales swoje okolice....pakuje manatki i jade do ciebie ;-) pozdrawiam noie Odpowiedz Link Zgłoś