IP: *.dip.t-dialin.net 25.06.02, 22:05
cisza taka....ze az sie zastanawiam....czy sa ludzie w Chorzowie....i czy warto
tam jechac.... noie
Obserwuj wątek
    • Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 25.06.02, 23:51
      Czesc !
      A gdze Ty chcesz jechac?
      Chyba chorzwianom pozbierano kamputery czy co?
      A propo podruzy: Gdzie chorzwiany spedzaja urlopy?
      • Gość: noie Re: cisza IP: *.dip.t-dialin.net 26.06.02, 10:24
        Gość portalu: QCZ napisał(a):

        > Czesc !
        > A gdze Ty chcesz jechac?
        > Chyba chorzwianom pozbierano kamputery czy co?
        > A propo podruzy: Gdzie chorzwiany spedzaja urlopy?

        Gdzie...hmmm...na rynku pijac pifo ? ;-) noie
        • Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 26.06.02, 10:53
          Bez zartow. Gdzie na rynku mozna sie napic dobrego piwa?
          P.S
          Serdecznie witam p.NOIE
          • Gość: noie Re: cisza IP: *.dip.t-dialin.net 26.06.02, 22:46
            Gdybym mieszkala na rynku , to odpowiedz bylaby zdecydowanie: u mnie! ;-)
            Gdzie Chorzowianie spedzaja urlop?Tych co ja znam to sa trzy odpowiedzi:
            1-w domu
            2-u rodziny na wsi
            3-u mnie
            Dziekuje za powitanie,ela ja tu jestem juz...no od dawna hihi Pozdrawiam
            • Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 26.06.02, 23:01
              Jezeli chodzi o piwo to u Ciebie?
              • Gość: noie Re: cisza IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.02, 22:47
                Gość portalu: QCZ napisał(a):

                > Jezeli chodzi o piwo to u Ciebie?

                U mnie i pifo jest dobre i ludzie urlop spedzaja :-) Nie kazdego jednak
                zapraszam , na to trzeba w jakis szczegolny sposob zaslozyc sobie ;-) noie
                • Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 28.06.02, 00:12
                  No to ciekawe stwierdzenie. Moze nalezy wypelnic jakies formularze?
                  Czyli zyciorys,podanie itd.(zarty) Czym nalezy zasluzyc? A i gdzie to jest?
                  Ha i czy warto?
                  Z pozdrowieniem
                  QCZ
                  ______________
                  • Gość: noie Re: cisza IP: *.dip.t-dialin.net 28.06.02, 09:31
                    Gość portalu: QCZ napisał(a):

                    > No to ciekawe stwierdzenie. Moze nalezy wypelnic jakies formularze?
                    > Czyli zyciorys,podanie itd.(zarty)

                    Musisz odpowiedziec na pytania ;-)
                    1-szklanka polpusta czy polpelna?
                    2-lepiej w nocy spac czy sie bawic(poza domem)?
                    3-w co umiesz grac(karty)?
                    4-z kim przyjedziesz(ilosc dzieci)?
                    5-pijesz alkohol jesli tak to co?
                    6-na ile bys przyjechal?
                    7-palisz?

                    >Czym nalezy zasluzyc?

                    Czlowiek musi mi byc sympatyczny i...tak dalej... ;-)

                    >A i gdzie to jest?

                    U mnie w domu.Male miasteczko,pol godziny samochodem do morza.Niemcy.

                    > Ha i czy warto?

                    Pytanie jest inne:Czy warto sprobowac i przyjechac? ;-)

                    No ale niestety te wakacje juz sa calkowicie zajete.Moze na nastepne
                    sie "zalapiesz" hihih ;-)
                    Pozdrawiam noie

                    • Gość: QCZ Re: cisza IP: *.proxy.aol.com 28.06.02, 23:59
                      Przepraszam ale mam drobne klopoty z ta maszynka-komputer. Biedactwo sie chyba
                      troszeczke przegrzalo.
                      Czy jestem sympatyczny? W zaleznosci od ukladow. Jezeli domnie ktos jest
                      sympatyczny to ja tez staram sie byc sympatyczny.
                      Pic (alkochol ) mam swoje zasady. Czyli znam swoje granice. Wiem kiedy jest
                      ostatni kielonek.
                      Do kart to musze sie przyznac ze mnie nie pociagalo. Wychodze z zalozenia" Kto
                      gro w karty ten mo leb obdarty" Powiedzonko mojego dziadka.
                      A Jezeli o miejscowosc to tez mieszkam wmalym miasteczku NRW 45 km od Köln
                      Teren troche gorzysty, gory powulkaniczne. Jest w tych okolicach duzo zapor
                      wodnych-ujec wody pitnej dla nas i wlasnie Köln. Troche jaskin,i duzo bardzo
                      malownicze miasteczka. To byly walory -wady specyficzny mikroklimat, kraina
                      latajacych zab. Duzy procent wilgotnosci w powietrzu . Jak oceniaja wrozkaze to
                      jest tutaj bardzo duzo podziemnych zbiornikow wodnych przytym duzo ciekow
                      wodnych. Jedni sie w tych okolicach wspaniale czuja a niektorzy narzekaja.
                      Duzo zieleni lasow i sa nawet grzyby.
                      • Gość: QCZ 200 IP: *.proxy.aol.com 29.06.02, 00:03
                        O byl to 200 na tym Chorzowskim forum . Bym zapomnial. Palic nie pale juz okolo
                        8-miu lat .
                        • Gość: noie Re: 200 IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.02, 12:21
                          No ale jakby na to nie spojrzec....dalej nie wiem kim jestes ;-) Mam tylko
                          nadzieje,ze chociaz nas dwoch starych weteranow tutaj zostanie i pogadamy
                          troszke :-) Mysle,ze po tym jak opisales swoje okolice....pakuje manatki i jade
                          do ciebie ;-) pozdrawiam noie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka