Dodaj do ulubionych

Nowy skatepark!

28.03.11, 21:09
Witam. Świecie jest niedużym miastem, jecz szybko rozwijającym się. Bydgoszcz posiada kryty skatepark w Myślęcinku, Toruń posiada duży betonowy skatepark. A co my mamy? Mały, ledwo co stojący skateparczek.. Teraz dostawili dwie przeszkody, no ale reszta skateparku jest w opłakanym stanie. Duża rampa pokryta jest ślizgą, ledwo co nadającą się do jazdy nawierzchnią. Jeżdżę długo na owym skateparku i nie tylko tym, bo też na wielu innych w naszym województwie. Teraz pewnie powiecie: "Po co robić nowy skatepark, jak bachory itak zdewastują!".. Nic bardziej mylnego. To nie ' bachory ' dewastują jak sie tak nas nazywa, tylko myli panowie tzw. żule, mendy chamy i pijacy którzy znaleźli sobie miejsce do picia winiaczy.. Drugim dewastantem są dzieci, przeważnie z młyńskiej, polnej. Patologia nie mająca zajęć i malująca wciaż graffiti beznadziejnego klubu wda - porażka. Moim zdaniem nowy skatepark byłby dobrym pomysłem na rozwój naszego miasta. I nie mówcie że byłby itak zdewastowany, bo w innych miastach nie ma dewastacji takich mniejsc, ponieważ są środki zapobiegawcze - kamery. Miasto się szybko rozwija. Widzimy renowacje rynku i nowe nawierzchnie. Czemu nie moglibyśmy wybudować nowego skateparku? Okiem dorosłego człowieka to jest pomysł nie na miejscu. Ale naszym okiem takie przedsięwzięcie byłoby spełnieniem marzeń. Skaterzy ze Świecia pomogliby w wielu sprawach np: rozmieszczeniu przeszkód, pomocy i może zbiurce finansowej. Według mnie to dobry pogląd na przyszłość świeckiej młodzieży. Co wy o tym myślicie? Jakie są wasze opinie? Tylko prosze bez głupich wypowiedzi. Dziękuje..
Obserwuj wątek
  • kulfon131 Re: Nowy skatepark! 29.03.11, 07:42
   > Bydgoszcz posiada kryty skatepark w Myślęcinku, Toruń posiada duży betonowy skatepark.
   > A co my mamy?

   A w jakim wymiarze porównujesz mieścinę wielkości Świecia, do byłych miast wojewódzkich? Równie dobrze można napisać, że skoro Warszawa ma dwa lotniska, a teraz buduje się trzecie, to Świecie powinno mieć przynajmniej jeden port lotniczy. :)
   • nikdaklik Re: Nowy skatepark! 29.03.11, 19:41
    Pamiętam jak go otwierali, od razu było wiadomo, że to nieszczęśliwa lokalizacja. Zgłoś się do swojego radnego - niech zasugeruje jakiś remont. Na nowy skatepark to bym raczej nie liczył.
    • felicja96 Re: Nowy skatepark! 04.04.11, 10:57
     Nie życzę sobie abyś obrażał moje dziecko tylko dlatego bo mieszka przy ul.Polnej!!!!! Nie należy do patologii!!!!!!!!!! Jak Ci się nie podoba Świecie to poszukaj mieszkania w Bydzi i załatwione do Myślęcinka blisko!! Będziesz miał co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kibic315 Re: Nowy skatepark! 31.03.11, 22:24
   Serdecznie witam.
   Specjalnie, żeby udzielić Ci odpowiedzi założyłem konto na forum.
   Czytając pierwszą część Twojej wypowiedzi mógłbym w pełni się z Tobą zgodzić, jednakże nijak nie potrafię zrozumieć fragmentu dotyczącego kibiców naszej świeckiej drużyny.

   Otóż obrażając te dzieciaki (w tym mnie) obrażasz wbrew pozorom sam Siebie. Ty jeździsz na desce, czy rowerze, natomiast my wydzieramy się na stadionie. Każdy ma jakąś pasję. Co do osób bazgrających po rampach, to oczywiście zgadzam się z Tobą, jednak jeśli Twoim zdaniem nasz cudowny Klub jest beznadziejny, to nie musiałeś wyrażać tego w tak ostentacyjny sposób na forum. Wszyscy wiedzą w jakim stanie jest doping na naszym stadionie. Jeśli nie pomagasz, to chociaż nie zniechęcaj innych, bo psując nam zabawę zachęcasz nas do tego, byśmy my popsuli Ci tą Twoją rampę.

   Wyraziłeś tutaj Swoją niechęć do wszystkiego, czego nie rozumiesz i życzę Ci, aby każdy okazywał Ci to samo rozmyślając o rozbudowie SkateParku.
   Zapraszam do przestudiowania tabeli, drogi Kolego, ponieważ nasza drużyna gra już prawie na takim poziomie, jak na przykład te z Bydgoszczy, czy Torunia. A mimo tego, nie nawołujemy o nowe trybuny obrażając przy tym wszystkich dookoła.

   Sam jesteś beznadziejny. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka