Gość: Meg IP: *.swc.vectranet.pl 30.01.09, 15:30 Macie jakies pomysły , lub propozycje na spędzenie Walentynek? Proszę o ciekawe i poważne podpowiedzi. Dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj