Gość: anonim IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.02.14, 13:40 Witam ,chciałem zapytać czy w TBG są jacyś pasjonaci buddyzmu ,chciałbym nawiązać kontakt w celu wymiany poglądów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: allach Re: Buddyzm IP: 74.63.112.* 11.02.14, 13:47 Puknij się w czerep! Niedługo będziesz miał innowierców takich jak islamiści i podobni. Jeszcze ci bokiem wyjdą wszystkie religie świata. Niedługo w Polsce zacznie się zamordyzm. Już to się dzieje w UK, Niemczech. Kłopoty zaczynają się od takich jednostek jak ty. www.youtube.com/watch?v=ruOASffCA44 www.youtube.com/watch?v=sg72rIfLiuw www.youtube.com/watch?v=f5pvMSwbaY4 We się lepiej za sprzątanie mieszkania, piwnicy, upierz gacie i śmierdzące skarpety, umyj okna, wykąp psa itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.02.14, 13:50 SORY nie prosiłem o wulgaryzm ,jeśli nie nasz nic do powiedzenie ;;;wyluzuj i nie zabieraj głosu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: budda-twój PAN Re: Buddyzm IP: 74.63.112.* 11.02.14, 13:55 Jeszcze to www.youtube.com/watch?v=BFsF2okyaeA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.02.14, 14:06 No nie ten temat mnie interesuje ;;;;;xd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ---- Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.02.14, 15:35 A co Cię pasjonuje w tej religii ? Chyba ten filmik mówi sam za siebie -----szlag by trafił jeśli mają takie a nie inne zwyczaje . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.02.14, 16:34 Nie mnie ten filmik pasjonuje ,to dodał ktoś z forum ,ale widzę ze tu są mało poważni ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ---- Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.02.14, 17:09 Przecież widzę że nie Ty dodałeś ten filmik ale cóż pasjonującego w religii o takich tradycjach . Jednym słowem pedofilia jest jakby przyzwolona . Nie wierzę żeby mężczyzna o zdrowych zmysłach oddawał swoją ukochaną córeczkę w ręce pedofilowi lub żeby normalny mężczyzna pożądał małej 4-5 letniej dziewczynki . Kończę bo temat mnie przerasta.Słów brak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.02.14, 17:24 w tym filmiku jest o machometanizmie,ale nie buddyzm ,mylicie pojęcia a wiedzy poszukajcie sami ,aby móc podejmować polemikę ,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "Szlagbytrafił" Re: Buddyzm IP: *.opera-mini.net 11.02.14, 21:54 No tak, katolikom jest lepiej! Mogą sobie nawet powiedzieć bez grzechu: "szlag by trafił". Wyższość katolików nad buddystami jest oczywista! ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ---- Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 12.02.14, 05:38 Skąd pewnośc że jestem osobą wierzącą ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: budda-twój PAN Re: Buddyzm IP: 74.63.112.* 11.02.14, 19:03 Wszystkie religie świata niech szlag trafi! Ich przywódcy i wyznawcy to sado, maso, pederasto.... zboczeńcy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty religiom Re: Buddyzm IP: 216.158.71.* 11.02.14, 19:37 Wszystkie religie świata niech szlag trafi! Ich przywódcy i wyznawcy to sado, maso, pederasto.... zboczeńcy!!! i to jest prawdą ,pod jednym warunkiem , że społeczeństwo danego narodu posiada Q35 (Polska norma po wypiciu 0,5 L wódki i jazdy samochodem) . Społeczeństwo naśladuje swoich przywódców np. w Kościele Katolickim po wypiciu kielicha wina uskutecznia się jazdę samochodem ! na drodze stoi Pan Bozia i zaprasza dociśnij gazu bo ci ucieknę ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikita Re: Buddyzm IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.02.14, 20:26 polacy nie maja pojecia o swojej narodowej "religii" a ty pytasz o buddyzm . Buddyzm to filozofia a nie religia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.02.14, 21:53 Przeczytaj jeszcze raz moje zapytanie i zastanów się nad swoim komentarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Buddyzm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.14, 22:56 Stary na tym forum w większości wyborcy PIS i wierni Rydzyka. Tutaj nie znajdziesz ludzi którzy dadzą ci namiary na wartościowe osoby zajmujące się buddyzmem. A na jakie tematy chcialbyś podyskutować? Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 12.02.14, 10:47 Dzięki Kolego. Masz myślę rację. Dam sobie spokój z tym tematem na tym forum. Ono faktycznie pachnie rydzopolityką Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filozofiaczyreligi Re: Buddyzm IP: *.opera-mini.net 11.02.14, 21:57 No właśnie! A jak sądzisz, co jest ważniejsze - filozofia czy religia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Buddyzm IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 12.02.14, 10:58 Filozofia i religia to dwa odrębne tematy. W jednym chodzi o wiarę jaka by ona nie była (temat odrębny), w drugim o pojmowanie, rozumienie i dociekanie do praw i prawd wpływających na nasze życie i wszystko co nas otacza, w czym istniejemy. Odpowiedz Link Zgłoś