palacz67
16.06.17, 12:48
Witam, woda nas kusi, wkrótce wakacje ale bądźmy ostrożni! Życie jest cennym darem od Boga, korzystajmy z uroków lata ale bądźmy czujni, by nie doszło do kolejnej tragedii. Pozdrawiam
www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kmp-tarnobrzeg/wydarzenia/78227,24-latek-utonal-w-Jeziorze-Tarnobrzeskim.html