Dodaj do ulubionych

Uważajcie nad wodą!

16.06.17, 12:48
Witam, woda nas kusi, wkrótce wakacje ale bądźmy ostrożni! Życie jest cennym darem od Boga, korzystajmy z uroków lata ale bądźmy czujni, by nie doszło do kolejnej tragedii. Pozdrawiam
www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kmp-tarnobrzeg/wydarzenia/78227,24-latek-utonal-w-Jeziorze-Tarnobrzeskim.html
Obserwuj wątek
    • zolza670 Re: Uważajcie nad wodą! 16.06.17, 13:13
      Bóg daje, Bóg odbiera...wszystko wedle woli Jego...ale oczywiście będziemy uważali
    • e-zyleta Re: Uważajcie nad wodą! 16.06.17, 14:03
      www.youtube.com/watch?v=j3ylh5_xTVM&list=RDM27Dt9R7e8Y&index=5
    • e-zybi Re: Uważajcie nad wodą! 16.06.17, 15:09
      Z wód kusi mnie jedynie dobra woda ognista, znam swoje możliwości i po zachowuję się jak cywilizowany człowiek ;-)) Kąpiele w "bajorach" mnie nie kręcą...wolę pokręcić na rowerze :-)
    • e-zyleta Re: Uważajcie nad wodą! 16.06.17, 15:14
      Głupota ludzka nie zna granic, a pokłosiem jej jest w tym przypadku, śmierć młodego człowieka :-))
    • wislocki12 Wystarczy prysznic 16.06.17, 20:59
      Ze względu na osobę darczyńcy postanowiłem w tym roku zrezygnować z kąpieli na akwenach otwartych. Wystarczy mi prysznic! :-)
      • palacz67 Re: Wystarczy prysznic 10.07.17, 21:49
        wiadomosci.wp.pl/bal-sie-skoczyc-z-trampoliny-pijany-mezczyzna-zepchnal-go-na-beton-6142737053783681a
        • wislocki12 Zachwyt 10.07.17, 22:19
          Ostatnio, prawdopodobnie zupełnie trzeźwa osoba nie odmówiła sobie zachwytu nad katonacjonalistycznymi tekstami: "(...) dziękuję za ciekawe artykuły, pozdrawiam." :-((
          • palacz67 Re: Zachwyt 10.07.17, 22:28
            Witaj, Wisłocki, przeczytałam z rana artykuły ale na dłuższy komentarz zabraklo czasu, byłam umówiona z rodzicami, jestem u nich prawie codziennie, pomagam im w gospodarstwie, bo mieszkają sami a sił coraz mniej, mam najbliżej z rodzeństwa i dużo wolnego czasu, dobranoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka