Dodaj do ulubionych

Uchylić immunitet?

22.06.21, 13:32
"Jest wniosek o uchylenie immunitetu posłance Joannie Musze (Polska 2050, wcześniej Platforma Obywatelska) – potwierdził portalowi tvp.info rzecznik Prokuratury Krajowej prok. Łukasz Łapczyński. Chodzi o organizację koncertu Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2012 roku, kiedy Mucha pełniła funkcję ministra sportu.
(...)
Według śledczych Mucha jako minister sportu zatwierdziła wypłatę na organizację koncertu ponad 5,9 mln zł z rezerwy celowej resortu, mimo że były to środki przeznaczone na upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz zadania związane z mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2012."

www.tvp.info/54463082/joanna-mucha-jest-wniosek-prokuratury-chca-jej-postawic-zarzuty-koncert-madonny-w-warszawie-na-narodowym
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Uchylić immunitet? 22.06.21, 13:39
   "Milion 200 tysięcy złotych otrzymały jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Rzeszowa. Do każdej trafi sto tysięcy złotych na sprzęt, wyposażenie i inwestycje w remizach. Pieniądze pochodzą z Funduszu Sprawiedliwości.
   Symboliczne czeki strażakom - ochotnikom wręczył dziś wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł."

   rzeszow.tvp.pl/53837870/12-jednostek-osp-otrzymalo-wsparcie-z-funduszu-sprawiedliwosci
   • wislocki12 Re: Uchylić immunitet? 22.06.21, 15:08
    "Na kilka dni przed wyborami prezydenckimi w Rzeszowie Marcin Warchoł, który ubiega się o to stanowisko, przekazał pół miliona złotych dla jednego z rzeszowskich szpitali. Wyjaśnił, że środki uruchomione zostały z Funduszu Sprawiedliwości.
    - Tu nie ma buchalterii, przeciągających się wielomiesięcznych, wieloletnich procedur, skomplikowanych wniosków – mówił Warchoł, który jest jednocześnie wiceministrem sprawiedliwości."

    tvn24.pl/polska/rzeszow-marcin-warchol-przekazal-pol-miliona-na-szpital-srodki-pochodza-z-funduszu-sprawiedliwosci-5115807

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka