Gość: Milenka Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.elomza.pl / 80.51.241.* 05.05.04, 20:17 Bose kto to wymyslil.... ? co za ........... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MsDark Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.lodz.dialog.net.pl 05.05.04, 20:19 Wow ja mozliwe że będe miała nawet 45 punktów zalezy jak mi rozprawke policzą :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.acn.waw.pl 05.05.04, 20:20 Mam ok 46pkt. jest fajnie. trzeba to oblać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: junior Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.centrum.punkt.pl / *.punkt.pl 05.05.04, 20:20 no będzie z 44 pkt... ale jutro czeka nas najgorsze... matma:-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pamela Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: 150.254.193.* 05.05.04, 20:20 te testy sa porąbane. do pytań otwartych możnaby się przyczepić. Odpowiedź zależy wg od interpretacji ucznia, np na pytanie o ten proces odpowiedziałem, że globalizacja jeszcze na pare innych mam odpowiedz mniej-więcej podobną, ale wszystko zależy od stanu psycho-fizycznego egzaminatora;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spax14 Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 21:28 no właśnie. Ja dałem z tymi krzyżami i ciernią inną odpowiedź. Wogóle dałem w kilku pytaniach inne, ale jak tak się kujonków pytam to w smuie takie same jak oni. Po***** to wszystko. Powodzenia jutro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shan Odpowiedzi do części humanistycznej testu gimna... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 20:20 Z zamknietych mam 16/20 ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pantera Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.TKK.net.pl / *.tkk.net.pl 05.05.04, 20:20 no to zajefajnie............rzadnych grup nie było!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaśa Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.mlyniec.gda.pl 05.05.04, 20:21 eeee, to z testowych mam 19 i na tym pewnie koniec : D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mari... Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.wloclawek.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 20:21 mi poszło fatalnie, to wszystko przez te grupy, skapnęliśmy sie dopiero kiedy juz był koniec! masakra:( jak zawale matme to lipa... ciekawe czemu nie ma odpowiedzi na ta druga grupe niby??? do okoła mnie były osoby z tej drugiej grupy i mieli inne odpowiedzi na pytania i ja od nich spisałam, moze z 30 pkt uzbieram a tak to miałabym spokojnie 40:((( lipka a u was jak z tymi grupami było??? tez sie na nich złapaliscie??? pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DaguSia Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 20:44 TemperempE!! mi te Zposzlo zkopwni4 bo tez scigalam';( lipA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasssia Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.rudanet.com / *.rudanet.pl 05.05.04, 20:21 ja będę miała max 44/45 pkt czyli całkiem dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daniel Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.pronet.lublin.pl 05.05.04, 20:21 Mnie nie poszło tak jak myslałem tylko 45punktów:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zephyr SĄ GRUPY-LUDZIE MYŚLEĆ IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 05.05.04, 20:22 Grupy były! Różniły się kolejnością odp. w zamkniętych. A jak ktoś chce sprawdzić czy ma zamknięte dobrze to niech se z gazety test ściągnie bo experci przecież z gazety dostali nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Horniat@# Re: SĄ GRUPY-LUDZIE MYŚLEĆ IP: *.atx.pl 05.05.04, 20:59 Co za ludzie niespełna rozumu wymyślili te grupy. Nawet nie pozwola ściągnąć bo jak się trafi na taka komisja <<to powodzenia>>. Chociaż humanistyczny nie był zły ja najbardziej boję się matmy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CzArNa Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.szeptel.net.pl 05.05.04, 20:22 I co w koncu z tymi grupami??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chilavert18 Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 20:27 A wiec u mnie tak: 19/20 zamknietych, 8/9 otwartych za 1 pkt, 5/5 zaproszenie, i okolo 14/16 za rozprawke, wiec nie jest zle choc moglo byc lepiej :/ PzDr!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja! Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.pl / 193.24.200.* 06.05.04, 17:54 kurwa mać!!!! ludzie! co z was za kujonyyyy!!!!! Gościu pisze że ma prawie wszystko dobrze, ale też że mogło być lepiej i jest niezadowolony!!!!! Masakra!!!!!! POjebało was totalnie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M@rian Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.tkdami.pl / *.tkdami.pl 05.05.04, 20:23 Mi tam dobrze poszły zadania zamkniente miałem wszystkie dobrze gorzej z tymi otwartymi i jeszcze ta durna rozprawka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Odpowiedzi są do wesji z arkusza z wyborczej IP: *.globit / 217.98.57.* 05.05.04, 20:25 a punktów powinienem mieć pomiędzy 46 a 43 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Były dwie grupy! IP: *.kobyla-gora.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 20:25 Nie powiedziano Wam przed testem ze są wymieszane odpowiedzi u kazdego! Skad takie zdziwko? test byl trudny, przynajmniej trudniejszy od probnych, ja licze na 30 punktów, chociaz nie wiem czy sie nie przelicze :((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tfcyf Re: Były dwie grupy! IP: *.niemce.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 13:03 Były 3 grupy cioto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.mtnet.com.pl / *.mt.pl 05.05.04, 20:28 Ale lipaaaa poszlo mi fatalnie jednym slowem porazka co to za idiota wymyslil szkole i testy???!!!:[[[[[[ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NiUniA Odpowiedzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 20:28 Były 3 różne wersje testu. Różniły się tylko kolejnością odpowiedzi. Jak by to kogoś interesowało to w jednej z nich (ni tej co podali) były odpowiedzi 1A 2C 3A 4A 5C 6C 7D 8D 9B 10A 11A 12C 13B(albo A) 14C 15B 16D 17B 18D 19A 20C. Nie są to oczywiście poprawne na 100% ale porównałam sobie moje odpowiedzi z testem na stronie GW i tak mniej więcej wyszło. A na jutro polecam wszystkim tuż przed końcem pisania przepisać swoje odpowiedzi na jakąś karteczkę. Ja tak zrobiłam i dziś i na próbnym. Nikt się nie doczepił. Życze wszystkim szczęścia, powodzenia i połamania piór. Może będzie łatwiej niż dziś :-))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czacha Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.chello.pl 05.05.04, 20:29 Mi ten test poszedł dosyć dosyć,jestem zadowolony.Ciekawe co z Matematyczno- Przyrodniczym...Pozdro przyśli licealiści!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaga0@poczta.onet Ja miałam inny szyk podanych odpowiedzi! IP: *.ano.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 20:29 np. w zad.3 o odpowiedź o retro jest pod odp. B. a ja na teście na 100% miałam na C. i tam gdzie odp. miała być "drwina" to tutaj jest to na A, a ja na 100% miałam na B.!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.04, 20:32 nie bylo tak ciezko,,, trzymajcie kciuki za jutro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eveliina Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 05.05.04, 22:21 Myślę, że nie jest najgorzej i będzie powyżej 40. Zależy od sprawdzających. Jak zaliczą mi odpowiedzi, do których mam wątpliwości to nawet może być koło 47-48. Ale bardzo bym chciała mieć 45... :D Denerwuje mnie to, że w tych za 1pkt można było niektóre inaczej interpretować niż oni. W pierwszym za 1 pkt dałam wiara, obyczaje, mowa i moda. W następnym wskazałam łatwość ulegania wpływom jako cechę, która doprowadziła do utraty niepodległości i jeszcze napisałam, że krzyże symbolizują wiarę w Boga, a ciernie cierpienie Polski pod zaborami. I nie wiem czy mi te odpowiedzi uznają za zgodne z sensem podanych tu przykładów. Myślę, że za dopisaniu czegoś w nawiasie mi nie odejmą. No cóż... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.nwn.pl / *.nwn.pl 05.05.04, 20:33 moim zdaniem probny był duzo łatwiejszy, miałam nadzieje, ze z tym tez tak bedzie ale zobaczymy 18 czerwca.....powodzenia jutro wszystkim.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martucha Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 20:34 heh chyba popadne w samouwielbienie..! Bo jak czytam sobie te odpowiedzi to mi wychodzi, że wszystko mam dobrze :) Oby tak było..! Życzę wszystkim powodzonka jutro!!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SHAQ PBW Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: 80.51.253.* 05.05.04, 20:34 :]Zobaczymy jak mi poszlo za 2 tyg. :] raczej looz :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HARTcore CO TO MA BYĆ IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 20:36 MILE WIDZIANE BYŁYBY ODPOWIEDZI DO OBYDWU RZĘDÓW. BO NIEKTÓRZY CHCIELIBY POZNAĆ SWOJE WYNIKI CIOTY!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sloneczko Re: CO TO MA BYĆ IP: *.is.net.pl / *.is.net.pl 05.05.04, 21:27 sam jestes kurwa ciota, ja pierdole pomysl troche glupku ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdziwiona-:) Re: CO TO MA BYĆ IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.05.04, 21:29 tak na dobrą sprawę, to wystarczyą odpowiedzi dla jednej grupy...-:) bo wszyscy pisali to samo, tylko byla inna kolejność odpowiedzi!!!!a chyba wiesz, co zaznaczyłeś na teście, prawda??? wystarczy ze zobaczysz na tej stronie najpierw pytania, a później odpowiedzi...i wszystko gra, ja tak zrobiłam...-:)powodzenia jutro!!! Odpowiedz Link Zgłoś