Gość: tomek_16 Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: 80.54.200.* 26.04.05, 15:21 E.e banał :) idealnie wkroili sie w moje klimaty ;] lepiej być chyba nie mogło czuje ze bedzie dobrze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matinka Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:22 nie był taki zły..ale te teksty jakieś dziwne były..;/ nie wspominając o stopniud ziwności listu i planu wycieczki:/ ale ogólnie da się przeżyc:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: licealista BANAŁ !! Rok temu to był hardcore! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:28 Ludzie! Czy wy uwazacie, ze to jest ciezkie? Zobaczcie sobie jaki byl rok temu!! Ja zdawalem i to był test. a nie... list napisać.. nie mówiąc już o tych pytaniach.. oj co to będzie za 15 lat... : Pytanie pierwsze: Mieszkasz w: a) Niemczech b) Rosji c) Czechach d) USA 2. Gdzie jest Europa?: a) w Ameryce b) tam gdzie Polska c) w Azji Mniejszej d) to stacja badawcza na Antarktydzie itd. itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dokładnie ZGADZAM SIE ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:33 Pewnie, aż dzwne że taki prosty. Idiota by napisał. Ale niech sie oni wszyscy cieszą chociaz teraz, zobaczą za pol roku co to jest liceum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Serena Re: BANAŁ !! Rok temu to był hardcore! IP: *.flatpla.net 26.04.05, 16:17 Masz racje, to było proste, ale bez przesady. Inaczej byś śpiewał gdybyś sam to pisał:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b0m Re: BANAŁ !! Rok temu to był hardcore! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:51 uwazasz ze rok temu to byl hardcore? wiesz kiedy byl hardcore? 3 lata temu jak pisalem ten test (byl prosty)... nie wiedzielismy co to bedzie i jak to bedzie wygladac, wtedy byl najwiekszy hardcore, te egzaminy w gimnazjum to jest piqs, w liceum sprawdzian z 3 ostatniche lekcji jest juz trudniejszy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madzia Ej no banalny byl IP: *.czuby.pl 26.04.05, 15:29 Ten test byl banalny !! Po pierwsze wszystkie odpowiedzi do pytan zamknietych byly w tekscie !! Nic nie trzeba bylo z historii wiedziec , no chyba ze ta Bitwe pod waterloo...ale to tez z tekstu sie dalo wyciagnac :D Co do otwartych to fajnie ze list byl :D ( swoja droga to tz latwa forme dali :D ) a co do reszty to raczej tez prosta byla :D ja stawiam na ponad 40 ptk :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MakAleks Re: Ej no banalny byl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:31 Tak był strasznie łatwy spodiewałem się o wiele gorszego. :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: załamka Były grupy??? IP: *.golancz.to.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:31 Ja nie wiem, ale czy test był na grupy podzielony????Patrze teraz na gazecie i jeszcze raz analizuje test, widze, że pytania są tam poprzestawiane, nie ma tak jak na teście.A może ja żle w arkuszu zaznaczyłam????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maudy Re: Były grupy??? IP: *.lubin.dialog.net.pl 26.04.05, 15:33 byly 3 grupy . to co jest tutaj w necie to grupa A Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyś LUDZIE GRUPY BYLY NA PIERWSZEJ STRONIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 17:20 grupy byly na pierwszej stronie w prawym dolnym rogu Ja mialam chyba GH-A1-052 identyczny jak ten rozwiazany przez panoof z gazety a moja frend miala inny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przeciek Re: PYTANIA Z MATMY!!! TYLKO 10 OSOB DOSTANIE !!! IP: 193.16.229.* 26.04.05, 15:37 MAM PYTANIA NA TEST Z MATMY !!! NIEWAZNE z KĄD !! DAM TYLKO 10 osobą. Moj nr gg to 7873305 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaśka gość Re: PYTANIA Z MATMY!!! TYLKO 10 OSOB DOSTANIE !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:13 ja bym podziękowala za pytania nie z matmy ,ale z fizyki!!!!! nie chce mi sie dzis wkuwac wszystkich wzorow,a nie zamierzam ich zapamietac na stale.nie trawie fizyki!!! no i z biologią mogą byc male problemy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muwie Re: PYTANIA Z MATMY!!! TYLKO 10 OSOB DOSTANIE !!! IP: *.pl / 83.238.57.* 26.04.05, 19:32 ej a ty masz pytania z matmy jagbys mogła to na moj email muwiek007@interia.pl przeslij mi te pytanka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misieeek:) odp. na jutro IP: *.zicom.pl / *.zicom.pl 26.04.05, 19:37 ejj przeciez tu sa sami swoi!!jak macie na jutro odpowiedzi to dawac !!(tylko pelne bo znow moga byc grupy) kazdy kiedys bedzie potrzebowac pomocy!!!a ja juz sie tyle napomagalam i teraz oczekuje cos wzamian!!przynajmniej raz sloneczka:*:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: PYTANIA Z MATMY!!! TYLKO 10 OSOB DOSTANIE !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 20:11 patras_14@interia.pl - z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rosa Re: PYTANIA Z MATMY!!! TYLKO 10 OSOB DOSTANIE !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 20:08 masz pytanka z matmy?? mozesz mi je przeslac na rosiczka01@op.pl prosze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: PYTANIA Z MATMY!!! TYLKO 10 OSOB DOSTANIE !!! IP: *.czajen.pl 26.04.05, 22:02 jestem wlascicielem tego gg i kurw* jak tu sie nie wku*** jak mi przychodzi w huj wia***osci bo jakis cymbal ktory naprawde je ma to jego gg 3777785 napisal sobie moje gg a wiec mowie iz zadnych pytan nie mialem i nie mam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łagów Lub. podejRZanie łatwy ten test:) IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 26.04.05, 15:30 Test był zadziwiająco łatwy,aż za łatwy... zaskoczeniem był list ,a co nie które pytania otwarte były naprawde chore...:( ale i tak myslimy że poszło nam dobrze :D teraz tylko czekać na wyniki.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysieeq odpowiedzi ... IP: *.osiedle.net.pl 26.04.05, 15:33 macie tu test: bi.gazeta.pl/im/4/2675/m2675434.pdf a tu odpowiedzi: 1b 2d 3a 4d 5a 6b 7d 8b 9b 10d 11c 12d 13c 14a 15c 16b 17c 18a 19a 20c ===================================== 21.wiersz jest w cydzusłowiu bo to słowa ojca 22. ojciec jest w roli przewodnika, nauczyciela zycia. 23. jezyk jest prosty, basniowy, słowa zdrobnione 24. Wsparty na gorze starym obyczajem znaczy wybudowany tak jak kiedys budowana czyli na gorach np. akropol 25. tytuł np. bazylika sw piotra w rzymie 26. utwor poetycki bo: ma zwrotki, rymy. 27. grupy społeczne to duchowni i rycerstwo 28. oznaki ze otto jest krolem to: korona, jabłko 29. ideą ottona bylo zjednoczenie niemiec francji i powstanie jednolitego chrzescijanstwa 30. wyraz plemiona mozna zastapic wyrazem narody Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hawier Re: odpowiedzi ... IP: *.net / *.net 26.04.05, 15:42 z zamnkniętych 17/20 z otwartych będzie około 20 czyli 37/50 jest ok ale mogło być lepiej :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: odpowiedzi ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:43 Ale czy jest już gdzieś klucz do zadań otwartych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jola Re: odpowiedzi ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 22:12 elo ty o której wyszły pytania z humanistycznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciora Nie bylo tak zle =:-) IP: *.sistbg.net / *.sistbg.net 26.04.05, 15:33 Czesc wszystkim! Wiem ze roznie to bywa z wrazeniami z testu, ale jak dla mnie to byl calkiem znosny. Pytania zamkniete proste - wystarczylo wyszukac odpowiednie rzeczy w tekstach, otwarte tez w sumie nie az takie tragiczne, a wypracowanie (chodzi o ten list do przyjaciela) naprawde latwy. Trzeba bylo tylko wyobrazic sobie ze pisze sie go do kogos naprawde i slowa same pojawialy sie na papierze. Mi nawet zabraklo miejsca :P Zycze wszystkim samych piecdziesiatek! Maciek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysieeq Re: Nie bylo tak zle =:-) IP: *.osiedle.net.pl 26.04.05, 15:35 no zle niebylo mnie wkurzylo najbardziej pytanie nr 22 mozna bylo je zrozumiec na dwa sposoby z jednej strony ojciec pelni role przewodnika, naucza a z drugiej strony ojciec pelni role osoby mowiacej w wierszu :|:|:| Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me moje zdanie IP: *.pl / 80.48.252.* 26.04.05, 15:35 Wydawało mi się że będzie trudny. Trochę przeraźiły mnie pytania otwarte i zamkniete, do których kilka odpowiedzi mi sie zgadzało.Poza tym czytałam wczoraj jak pisze sie list i nie było tak mowy i dacie i miejscowości (dlatego jej poprostu nie napisałam). Najbardziej boję sie oceny mojego listu. Pozdrawiam wszystkich 3klasistów. I martwie sie że po dzisiejszym w miare łatwym teście jutro będzie piekło. ale wszytko dla ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monisia Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.chello.pl 26.04.05, 15:36 całe 70 minut pisania, jestem bOska :* pozdrawiam rowieśników :* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cwaniak Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:49 Test był banalny napisałem go w 50 min, ale nie chcieli mnie z klasy wypuścić. List byłbardzo prosty wystarczy wziąść jakieś większe miasto i opisać. Rozprawki są trudniejsze. A jeśli ktoś sądzi że X w. to oświecenie to niech lepiej do zawodówy idzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JacieSune Re: JAK MYŚLICIE!!! :( ??? IP: *.zvid.net 26.04.05, 15:55 Co myślicie, czy dobrze zrobiłem?!!? napisałem w ostatnim pytaniu adres nadawcy i gdzieś na środku adresata później date i miejsce z prawej. CZY ZABIORĄ MI PUNKT ZA TO?! :( :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TNT Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.wmc.net.pl 26.04.05, 15:44 bez przesady,nie było aż tak źle.Jutro będzie dużo trudniejszy test:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanisław Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:45 nieżle, ele był trudny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JacieSune Re: PYTANIE !!!!! IP: *.zvid.net 26.04.05, 15:53 Co myślicie, czy dobrze zrobiłem?!!? napisałem w ostatnim pytaniu aders nadawcy i gdzieś na środku adresata później date i miejsce z prawej. CZY ZABIORĄ MI PUNKT ZA TO?! :( :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: th Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.chello.pl 26.04.05, 15:52 ztest byl zajebsice prosty :> poszedl mi tak na 42-45 pkt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aGuLiNkA Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.toya.net.pl 26.04.05, 15:54 Nie Bylo najgorzej :] Cieszy mnie fakt iz nie bylo rozprawki tylko list:D:D Na jakiejs stronce jedna dziewczyna podala poprawne odp o ile wierzyc w jej wiarygodnosc to na zamknietym zdobylam 17 punktow:D:D:D cieszy mnie to<lol> teraz sie tylko modlic zeby zdobyc ok 20 na otwartym :]:] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _S_O_A_D_ Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:56 najgorszy to był ten wiersz Miłosza.. fatalnie mi to poszło :/ :| :( :[ a reszta, to wg mnie byla łatwa i se poradzilem, ale ten wiersz....... :/ :| :( :[ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tymek Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 15:57 a mi poszło świetnie :) test był prościutki...troszke sie boje tego co bedzie jutro :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:02 Jestem tegorocznym maturzystom i jestem wprost zazenowny poziomem pytan w tescie gimnazjalnym Xeby taka matura byla to fajnie by bylo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość1 Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:08 myśle że spoks ale pytania otwarte były trudne!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁUKI Z SUCHEGO LAS Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:16 WITAM!JA WLASNIE SPRAWDZILEM I NIE JEST ZLE-Z ZAMKNIETYCH MAM 19/20PKT:)))Z OTWARTYCH GORZEJ ALE OGOLNIE OKI!!A TY?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.sanok.sdi.tpnet.pl 26.04.05, 16:21 Ja z tego co sprawdzałam wszystkie zamkniete mam dobrze, ale za to kiepsko jest z otwartymi... zła interpretacja polecenia np. z Bazyliką św. Piotra, ale cóż... i tak myślałam, że będzie gorzej. Ktos wcześniej pisał, że mogą unieważnić egzaminy, bo prawie wszyscy pisali o swoim mieście - a tak nie można? U mnie pisali, w większości, o Krakowie i Sanoku (moje miasteczko). Zamosć to idealne miasto do zwiedzania (i dobre lody mają :D). Mam nadzieję, że nie będziemy pisac jeszcze raz tylko dlatego, że się miasta powtórzyły u większości - to przeciez nie dowód na ściąganie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewelina;( Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 17:45 od początku wiedziałam że poszło mi beznadziejnie, ale dopiero jak sprawdziłam odpowiedzi zobaczyłam jak bardzo...=/ z zamkniętych 19/20 więc nie jest źle ale gorzej z otwartymi... kompletna kicha! jak będę miała z całego testu 35 to będzie bosssko! komisja chyba ten test pomyliła z maturami czy czymś jeszcze... jakieś cudzysłowy, kim jest ojciec, itp... strrraszne! mam nadzieję że wam poszło lepiej... pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: test_matprzyr odwagi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:16 wszystkim życze powodzenia na jutrzejszym!!! czuję, że będzie łatwy... pułapy punktów, rankingi i inne przydatne info dla gimnazjalistów 600877882.webpark.pl/# Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kopec mariusz Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.czajen.pl 26.04.05, 16:19 Zespol szkol polaniec klasa o profilu zarzadzanie informacja LP klasa 1 <Mam odpowiedzi na matematyczno przyrodniczy po wlamaniu sie na serwer komisji egzaminacyjnej mije gg 3777785 chetni niech pisza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kurczaczek Ja myślę... że całkiem spoko :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:20 Mam mały błędzik w liście, poza tym z tą rolą ojca nie wiedziałam, napisałam, że jest bajarzem :))) Nie wszytsko mi się pokrywa z odpowiedziami "specjalistów gazety", ale osobiście uwazam, że po mojemu tesh jest dobrze hehehe :) Pożyjemy, zobaczymy, ale najgorsze już za nami :* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eloziomraplansjol Re: Ja myślę... że całkiem spoko :) IP: *.tkchopin.pl 26.04.05, 16:30 mi poszło gicior.50 lekkim piardem albo i więcej ziom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asik Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:26 Było powiedzmy dość dziwnie. Ja sie czułam jak by ktos chciał sprawdzić moja podstawową kompetencję zadawając bezsensowne pytania. Ten test w ogóle nie posumowywujw 3 lat tylko sprawdza logike. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiula pomocyyyy IP: *.NET / *.stella.net.pl 26.04.05, 16:28 prosze niech mi ktos odpowie czy moze byc tytuł tego zdjęcia "stolica chrzescijanstwa"?? i czy mozna było jednodniową wycieczkę napisaco do rzymu?? mi wie wydaje ze tak bo przeciez mozesz samolotem leciec w 2h i nie ma znaczenia ze nie dojedziesz tam w jeden dzien :P:P odpiszcie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maudy Re: pomocyyyy IP: *.lubin.dialog.net.pl 26.04.05, 16:49 ja tez tak napisalam , a zabytki to bazykijka sw Piotra, Koloseum i kosciol siwetego Marka , nawet na wycieczce zalapalismy sie na audiencje generaLNA :p :d Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:30 Tak ogólnie to ja jestem zadowolona z tego co napisałam. Myślę, że nie bedzie źle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONIA Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:31 TE pytania o wiersz pisał jakiś kretyn. Po pierwsze były beznadziejne i głupie. Myślę, że poloniści zastanawiali by się nad odpowiedzią. Tak to nawet spoko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomeloraplansjoł Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.tkchopin.pl 26.04.05, 16:33 Sama jesteś głupia. Pytania były banalne. Głupia cipo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justynka Re: TEST HUMANISTYCZNY !!! JAK WAM POSZŁO ?!?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:32 nie jest xle , mam 18\20 z zamknietych:D:D:D mysle ze bedzie good :) Odpowiedz Link Zgłoś
free_dom 40 - 50 punktów ;) 26.04.05, 16:36 W teście dopuszczam do 3 błędów. W zadaniach otwartych może mi polecieć łącznie do 7. Albo i więcej. Wszystko zależy od tego głupiego klucza. Osz fuck. Odpowiedz Link Zgłoś