Dodaj do ulubionych

Pilnee!! MATURA!!!!

22.11.06, 15:40
Witam,
potrzebuje się poradzić tych którzy zdawali już mature z biologii i chemii.Z
jakich ksiązek uczyliscie sie do matury z tych przedmiotów?
Bardzo mi zalezy na tym aby zdać te przedmioty jak najlepiej wiec prosze o
rade.
Podobno Biologia Villego jest bardzo przydatna. Co wy o tym sądzicie?
Dziekuje za wszystkie posty. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • madziula000 Re: Pilnee!! MATURA!!!! 23.11.06, 21:52
      Ja zdawałam maturę z biologii i uczyłam się z książki, z której uczę się na
      lekcjach: Biologia - wydawnictwa WSiP (taka zielona z żabką na okładce) oraz z
      Paszportu dla Maturzysty :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka