Dodaj do ulubionych

NIE MA PRZECIEKÓW I NIE BĘDZIE

IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 21:57
Przestancie pieprzyc ze mam pytania i odpowiedzi bo to mnie wqrwia . Test
będzie prosty niezaleznie od tego co na nim będzie. Tez moge sobie wam
powiedziec ze mam przeciek. a po chuj ? mnie to nie bawi tak jak marka i
reszte debili. Jesli test będzie tak prosty jak humanistyczny to kazdy
normalny zrobi go bez problemu. Ktos sie ze mną nie zgadza to na gg : 2908470
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka