Gość: Stokrotka IP: *.enterpol.pl 08.05.03, 22:25 Hej, mam pomysl, jestem studenta Ekonomii, jak kto nie wierzy to mykac na www.ania.vel.pl przyslijcie mi te testy od niby Marka to wam je rozwiaze i po klopocie :) drabcia@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj