Dodaj do ulubionych

Konkursy majowe

21.05.05, 07:40
1. Do wygrania 45 zestawów kosmetyków AA:
filipinka.pl/konkursy/index_full.html/18904/
2. Kosmetyki do mikroabracji:
uroda.onet.pl/2514,konkurs.html
3. Zestawy kosmetykó przeciwzmarszczkowych:
uroda.onet.pl/2512,konkurs.html
Obserwuj wątek
    • aaggaa11 Re: Konkursy majowe 23.05.05, 16:39
      bardzo dobry pomysł, jestem za przynajmniej tutaj może wejść każdy i każdy może
      wyrazić swoją opinie. Nie zostałam przyjeta na tamte forum nie wiem dlaczego a
      kiedyś dużo pisałam na forum claudi jako yy z różnymi konkursowiczkami.
      Dlatego mam trochę żalu o to zaniedbanie.
      Miło mi Ciebie poznać.
      • dambledor Re: Konkursy majowe 23.05.05, 16:55
        Witam panią yy. Pamietam ten nick z innego forum i musze przyznać,że bardzo nam
        sie przyjemnie rozmawiało. Jest nowy konkursik na Polkach, który zaczął
        dzisiaj.www polki.pl Pozdrawiam serdecznie
      • dambledor Do Aski 25.05.05, 10:14
        Dziwi mnie to, ze tamto forum zamknelyscie, bo po prostu musicie zyc w gronie
        ciot, ciagle zrzedzących i narzekajacych. Ale dziwi mnie to, ze tu
        przychodzicie, a tam nie zapraszacie, czy kultura wasza jest taka niska? Jesli
        jestescie dobrze wychowane, to powinniscie wiedziec,że po wizycie nastepuje
        rewizyta.A tak jeszcze zauwazylem, ze nasza Aska( niby kulturalna ha ha)nie
        pisala tu na forum o swoim wyksztalceniu,a to dlaczego? Po to forum tam
        zamknelas, zeby prac mozgi tym ktorzy tam sa? Poczekajmy jeszcze troszke czym
        blysniesz i co tu napiszesz....
        • jochi Re: Do Aski 25.05.05, 10:25
          Buziaczki Dambek, też Cię "kocham" jak rosołek sprzed tygodnia. Widzisz, ja tu
          wpadłam z rewizytą, bo Ty byłeś u nas, więc poczułam się zaproszona (to
          a`propos mojego dobrego wychowania).

Nie wiem co Ty masz do mojego wykształcenia... Kompleksy jakieś? Czy coś
          innego?

Pranie mózgu? Chciałeś pewnie mój wyprać, a że Ci nie wyszło, to się wyżywasz.

Żal mi Ciebie Dambek. I naprawdę podziękuj sam sobie, że tamto forum zostało
          zamknięte i inni też mogą Ci "podziękować". Mam nadzieję, że dobrze czujesz się
          w roli gwoździa do trumny.

I czekaj tatka latka...

BTW: Nie jesteśmy po imieniu, więc wolałabym gdybyś używał mojego nicka.

I w ramach konkursowych: w Glamour jest konkurs sms - makijaż z okładki. Tym
          razem "opisówka", a nie dla pierwszych.
      • leilihet Tchibo 31.05.05, 08:33
        Hej!

Wczoraj przyszedł album o kawie i kawa z Tchibo. Podobno przyznano mi
        wyróżnienie w konkursie "Powiedziałam TAK" Jestem ciekawa czy to rzeczywiście
        wyróżnienie czy wysyłali wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Czy ktoś
        z Was też dostał taki album?

Pozdrawiam w ostatnim dniu majowym!
      • dambledor Witajcie 31.05.05, 12:12
        Pozdrawiam cale nasze nie za duze grono. Chcialem sie pochwalic,że ja na Gali
        wygralem zestaw do pielegnacji stop.Gratuluje yy wygranej Loreala, tez o to
        gralem, bo chcialem prezent zonie zrobic ale sie nie udalo. Trudno

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka