29.05.09, 14:25
znalazłam gdzies na forum informacje, że dysponujesz namiarami na
kosmetyczkę - podologa (post co prawda z 2007 r). Jeśli nadal możesz
ją polecić to byłabym wdzięczna za przesłanie mi namiarów na
gazetowego maila.
z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • baja88 Re: do baja88 29.05.09, 19:27
      wysłałam dane tej pani na maila gazetowego :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka