branja
29.05.09, 14:25
znalazłam gdzies na forum informacje, że dysponujesz namiarami na
kosmetyczkę - podologa (post co prawda z 2007 r). Jeśli nadal możesz
ją polecić to byłabym wdzięczna za przesłanie mi namiarów na
gazetowego maila.
z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie