Gość: einekleineproblem
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.06.04, 16:06
Mam Windowsa ME. Dostałem do sformatowania dysk z zainstalowanym WindowsemXP.
Podłączyłem go jako slave, w BIOSIE mi go wykrywa, ale system go w ogóle nie
widzi, kiedy dałem go na Master-a wyskakuje ekranik pod dos-em: "Przepraszamy,
że system się nie uruchomił blablabla... i do wyboru w jakim trybie chcę go
uruchomić. Uruchamiałem we wszystkich i tylko kursor mi miga w lewym górnym
rogu. Kiedy uruchamiałem ze startowej(Millenium) - pokazało że jest na nim
nieodpowiedni system plików (ani FAT, ani FAT32). Mój sprzęt jest dość
wiekowy, więc czy jest możliwe że po prostu nie obsługuje systemu z WindowsXP?
Na sprzęcie kumpla ponoć działał... Poza tym znajdują się na nim ważne dane, a
jest na nim tylko jedna partycja więc boję się używać FDISK-a. Pomóżcie!