Gość: agnieszka
IP: *.centertel.pl
07.07.13, 20:41
Witam, mam problem z uruchomieniem komputera. Przenioslam się ze starej Toshiby na nowego Della, pliki przerzuciłam na nowego laptopa, ze starego niestety je usunęłam i nie zabezpieczyłam na płytach. Normalnie zawsze to robię, ale się wtedy spieszyłam nad morze :)Po wakacjach komputer był dziwnie zamulony, kliknęłam "uruchom ponownie" i ... już się nie uruchomił. Wyglada wszystko normalnie, niby ładuja się pliki windowsa, potem jednak otwiera się tapeta windowsa (nie moja) i nie ma na ekranie nic poza nią czyli zadnych programów ani możliwości wejścia czy zamkniecia komputera. Żadnych komunikatów. Cisza i pustka. Chciałam go cofnąć w czasie, ale nie ma jak. Miałam nadzieje, że się zresetuje sam, jak postoi, ale dalej jest to samo.
Czy ktoś mógłby mi poradzić (tylko proszę prosto, jeśli to możliwe :)), co poradzić na to, jak go uruchomić normalnie, czy to w ogóle jest możliwe? Jeśli to bardzo skomplikowane, to będę musiała szukac pomocy, ale łudze się, że może się uda jakoś prosto? Pozdrawiam.