ewikon85
10.02.15, 14:21
Witam,
od paru dni usiłuję zainstalować Win XP na komputerze stacjonarnym. Mam dwa dyski i podłączam jeden z nich, to podczas instalacji wyskakuje taki ekran:
ewikon85.w.interia.pl/20150209_102852.jpg
Podłączyłam drugi dysk, który wcześniej chodził normalnie, sformatowałam go i zaczęłam instalację. Przy około 20% wyskakuje informacja, że plik dsound3d.dll nie został poprawnie skopiowany. Klikam ESC (pomiń plik) i np. skopiuje się kolejne 1% i znów informacja, że jakiś plik nie został poprawnie skopiowany. Pomijałam pliki (dużo ich było), w końcu przerwało instalację.
Próbowałam instalować na partycji D (bo dysk mam podzielony na dwie partycje) i też nie dało rady. Czy ma znaczenie to jaki rodzaj formatowania dysku robię (FAT32 czy NTFS)?
Czy mogło mieć wpływ to, że dodałam pamięć 256 mb? Lub że zmieniałam gniazda podczas dodawania pamięci?
Nie znam się aż tak bardzo na komputerach, dlatego proszę o pomoc.
Z góry dzięki i pozdrawiam.
Ewa