Dodaj do ulubionych

pytanie do specjalistów!!??

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 19:14
czy istnieje program który "wykadruje" mi plik avi? nie chodzi mi o pomniejszenie tylko o obciecie boków.
pomocy!
Obserwuj wątek
    • Gość: kriF Re: pytanie do specjalistów!!?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 13:01
      adobe premiere...

      => mozesz go kupic tu www.telnetpartners.com.pl/tpsite/Sklep%20Program/Sklep%20Programy.php?id_tow=21&nazwa_prod=Adobe&nazwa_tow=Adobe%20Premiere

      mysle, ze warto wydac 4000 żeby sobie wykadrować film - przecież w Polsce nikt pirackich programów nie używa... prawda? :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka