Dodaj do ulubionych

EMULE 1.1 PLUS...! POMOCY...!

12.07.05, 11:28
MAM EMULE I WSZYSTKO ŁADNIE ŚCIĄGA ALE NP. JAK CHCE ZROBIĆ PODGLĄD ŚCIĄGANEGO
FILMU TO BIORE PRAWYM PRZYCISKIEM KLIKAM NA SCIAGANY PLIK I WYBIERAM PODGLĄD
I NIC SIE NIE DZIEJ...! MOŻE JEST POTRZEBNY JAKIŚ PROGRAM...! POMÓŻCIE...!
Obserwuj wątek
    • milolosiu Re: EMULE 1.1 PLUS...! POMOCY...! 12.07.05, 15:06
      SIKAĆ NA E MULE. TERAZ PROGRAM KAZA! WWW.PROGRAMOSY.PL W WYSZUKIWARCE WPISZ
      KAZA I WEŹ OSTATNIĄ! W RAZIE CZEGOŚ TO WAL NA GG 7566695 LUB MAIL
      MILOLOSIU@VP.PL POZDRO! ;]
      • Gość: kik Re: EMULE 1.1 PLUS...! POMOCY...! IP: 80.48.189.* 12.07.05, 15:17
        kazaa ? w ktorym ty roku zyjesz czlowieku...

        Do podgladu filmow mozesz uzyc programu Avi Preview - poszukaj na www malutki
        programik.
        • a45tech Re: EMULE 1.1 PLUS...! POMOCY...! 12.07.05, 16:17
          Dzięki KIK wszystko jest ok!! A KAZAA to jeden wielki shit!! Miałem kiedyś i
          żałuje...! Teraz mam 2 programy eMule 1.1 PLUS i BearShare..! Dwa najlepsze
          według mnie programy...!
          • neder Re: EMULE 1.1 PLUS...! POMOCY...! 12.07.05, 21:39
            > Teraz mam 2 programy eMule 1.1 PLUS i BearShare..! Dwa najlepsze
            > według mnie programy...!

            ale oczywiście wiesz, że bearshare ma w sobie szpiega, prawda?
    • alex2222 Re: EMULE 1.1 PLUS...! POMOCY...! 12.07.05, 20:52
      żeby podejrzeć film musisz mieć sciągnięty początek i koniec.w związku z tym jak
      rozpoczniesz pobieranie kliknij prawym przyciskiem na nazwie ściąganego
      pliku,wybierz zaawansowane>>pobierz pierwsze/ostatnie części do podglądu.
      Jak pobierzesz te części możesz podejrzeć film np.programem VLC Media Player.
      do pobrania stąd:
      www.idg.pl/ftp/mac_656/VLC.media.player.8.0.1.html
      • a45tech Re: EMULE 1.1 PLUS...! POMOCY...! 12.07.05, 21:51
        Serdeczne dzięki wszystko działa a i wiem że BearShare ma szpiega!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka