a45tech
12.07.05, 11:28
MAM EMULE I WSZYSTKO ŁADNIE ŚCIĄGA ALE NP. JAK CHCE ZROBIĆ PODGLĄD ŚCIĄGANEGO
FILMU TO BIORE PRAWYM PRZYCISKIEM KLIKAM NA SCIAGANY PLIK I WYBIERAM PODGLĄD
I NIC SIE NIE DZIEJ...! MOŻE JEST POTRZEBNY JAKIŚ PROGRAM...! POMÓŻCIE...!