IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 10:21
podczas korzystania z internetu (windows XP, IE i Outlook Expres )pojawia się
komunikat nastepujacej treści.
" Brak domyślnego klienta poczty lub bieżący klient poczty nie może spełniać
żadania wiadomości.Uruchom program Microsoft Outlook i ustaw go jako
domyslnego klienta poczty."
jak pozbyć sie tego komunikatu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Laki_luke Re: komunikat IP: 80.51.247.* 20.11.05, 10:37
      uruchom jak ci kaze i wejdz w Narzedzia/Opcje zakladka Ogolne. Tam na samym dole
      sa 2 przyciski. Wybierz ze ta aplikacja jest domyslnym klientem poczty. Podaje
      na przykladzie Outlook express w MS Outlooku moze byc ciut inaczej, zobacz w
      helpie gdyby to bylo nie to.
      • Gość: roch Re: komunikat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 11:42
        "domyslny program obsługi wiadomości" w outlook ekspres mam nieaktywny wiec nie
        mogę nic zaznaczyć
        • Gość: Laki_luke Re: komunikat IP: 80.51.247.* 20.11.05, 11:51
          to zobacz inna metoda. Panel Sterowania/Opcje Internetowe - zakladka Programy,
          pole Poczta email.
          • Gość: roch Re: komunikat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 12:00
            zaznaczyłem ostatnie pole i zobacze co bedzie po nastepnym włączeniu komputera.
            na razie dziekuję za porady
    • Gość: roch Re: komunikat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 15:07
      niestety znów wyskoczyl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka