Gość: roch
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.11.05, 10:21
podczas korzystania z internetu (windows XP, IE i Outlook Expres )pojawia się
komunikat nastepujacej treści.
" Brak domyślnego klienta poczty lub bieżący klient poczty nie może spełniać
żadania wiadomości.Uruchom program Microsoft Outlook i ustaw go jako
domyslnego klienta poczty."
jak pozbyć sie tego komunikatu.