Gość: Lena
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.12.05, 22:15
przez jakiś czas miałam na outlook'u dwa konta tzn. jedno obsługujące konto na
onecie, a drugie od mojego usługodawcy intenetowego. teraz nie korzystam już z
konta od usługodawcy, więc chcąc uniknąc przy włączaniu wybierania konta, po
prostu je usunęłam z listy. niestety co jakiś czas (nie przy każdym
uruchamianiu poczty, lecz tylko w niektórych przypadkach) włącza mi się
teoretycznie już usnięte konta pocztowe od usługodawcy i na dodatek ustawia
się jako domyślne
cóż mam począć by mi wreszcie to badziewie nie wskakiwało??? będę wdzieczna za
pomoc i oświecenie, bo nie jest to może wielki problem, ale jednak uciążliwy
PS. konta u usługodwcy na razie nie mogę zdezaktywować