Gość: j23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 16:54 Program antywirusowy nie wiedząc czemu usunął mi Notatnika - czy jest sposob aby go odzyskać? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Nessie Re: Brak Notatnika IP: *.acn.waw.pl 01.03.06, 18:22 Panel sterowania > Dodaj / Usuń programy > Składniki Windows Tam zaznacz Notatnik (powinien być gdzieś w Akcesoriach) Link Zgłoś
Gość: j23 Re: Brak Notatnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 19:22 niestety nie ma :( Link Zgłoś
neder Re: Brak Notatnika 01.03.06, 19:28 a masz gdzies w plikach systmeowych w ogóle notepad.exe ? pzdr Link Zgłoś
Gość: j23 Re: Brak Notatnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 19:37 Notepad jest i moge go otworzyć ale gdy chcę otworzyć z pulpitu Nowy dokument tekstowy to wyskakuje mi "Odmowa dostepu" Link Zgłoś