Gość: Martinez
IP: *.satfilm.pl
21.11.06, 00:33
Witam, mam problem z nagrywarką DVD LITE-ON. Wypalam jakąś płytkę, wszystko
ładnie pięknie, na koniec wyskakuje komunikat, że zapis zakończony
powodzeniem. Szczęśliwy cały próbuję odpalić płytkę a tu kupa. Płyta nie
nadaje się do użytku i nie da rady jej odtworzyć ani odczytać. Czy mógłby mi
ktoś powiedzieć czemu tak się dzieje, czy to jest wina nagrywarki czy czegoś
innego. Czekam na opinie, wg mnie czeka mnie chyba zakup nowej nagrywarki. Co
o tym sądzicie? Pozdrawiam...