IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.06, 21:07
zainstalowalem skype i nie dziala mi mikrofon jak z kims sie polacze to go
slysze a on mnie nie niby wszystko w ustawieniach jest w porzadku ale
mikrofon nie dziala probowalem juz kilku mikrofonow i ciagle to samo
Obserwuj wątek
    • tiges_wiz Re: skype 04.12.06, 21:49
      hehehe ... obsluga systemowego miksera to pewnie problem nie lada ...
      microshit domyslnie wylaczyl mikrofon i juz luserzy nie potrafia go wlaczyc i co
      3 dni ktos pisze taki sam watek :)
      szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52001.html?VE_szukaj_a=mikrofon&ile=20&sort=data_desc&spojnik=and&forum=34&poz=0&A_szukaj=tresc&x=18&y=10&zywe=2

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka