Dodaj do ulubionych

reiser4 - problem?

07.05.07, 17:13
mam problem z tym systemem. Podcas odmontowywania wywla błąd ale sie odmontowuje
Ponowne montowanie bez błędu. fsck.reiser4 anjduje i naprawia błąd. Po
sprawdzeniu błędy pojawiają sie i podczas montowania i podczas odmontowywania.
Fs niby działa poprawnie, ale po przekopiowaniu systemu plików z innej
partycji są na nim błędy.
Z czasem ilosć błędow prowadzi do załamania a fsck.reiser4 nibu je naprawia
ale system nie nadaje sie do uzytku.

kompilowalem rożne jądra, używałem i patche producenta jak i patche mm ,
uzywalem reiser4progs z gentoo i debiana - zawsze to samo.
jezeli ktoś z powodzniem używa tego sytemu to prosze o odzew i opis .config z
jądra i instrukcje jak uruchomić reiser4.
Obserwuj wątek
    • smutas Re: reiser4 - problem? 08.05.07, 05:13
      No to mas problem
      • deree Re: reiser4 - problem? 08.05.07, 12:46
        Być może obawy są przedwczesne...
        jakilinux.org/newsy/zwrot-w-procesie-hansa-reisera/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka