fiutek-maly
07.05.07, 17:13
mam problem z tym systemem. Podcas odmontowywania wywla błąd ale sie odmontowuje
Ponowne montowanie bez błędu. fsck.reiser4 anjduje i naprawia błąd. Po
sprawdzeniu błędy pojawiają sie i podczas montowania i podczas odmontowywania.
Fs niby działa poprawnie, ale po przekopiowaniu systemu plików z innej
partycji są na nim błędy.
Z czasem ilosć błędow prowadzi do załamania a fsck.reiser4 nibu je naprawia
ale system nie nadaje sie do uzytku.
kompilowalem rożne jądra, używałem i patche producenta jak i patche mm ,
uzywalem reiser4progs z gentoo i debiana - zawsze to samo.
jezeli ktoś z powodzniem używa tego sytemu to prosze o odzew i opis .config z
jądra i instrukcje jak uruchomić reiser4.