02.01.08, 21:04
ktoś już ma?
ktoś juz macał?

ja dopiero na swoj czekam ;/
Obserwuj wątek
    • Gość: dajdyche Re: asus eee IP: *.gprs.plus.pl 05.01.08, 22:22
      Od dwóch dni jestem posiadaczem tej maszynki.
      Właśnie z niej piszę ten tekst.
      Jest już zainstalowany XP,śmiga bez problemów,trzeba tylko pilnować
      by nie zabrakło miejsca na krzemowym dysku.
      Mimo że fizyczna rozdzielczość ekranu to 800x480,można ustawić max
      800x600.Ster od grafiki świetnie sobie radzi z organizacją stron
      internetowych,rzadko kiedy jestem zmuszony do przesuwania na boki
      obrazu.
      System startuje w 20 sekund ale jak jest goły tzn.świeżo po
      instalacji,ale i tak te 40 sekund w jakim uruchamia się teraz to dla
      mnie w porównaniu z innymi laptopami to rakieta.Jest to zasługa
      dysku który mimo że pracuje w trybie UDMA 66,odczytuje dane szybciej
      niż zwykły dysk.
      Oczywiście są i też minusy właściwie dla mnie jeden poważny:
      specyfikacja podaje iż jest to procek celeron z zegarem 900 Mhz a w
      rzeczywistości pracuje z mniejszą częstotliwością tj.630 Mhz.
      Szukałem na forach coś na ten temat bez rezultatu, nie wiem w jaki
      sposób można wymusić te 900 Mhz.Nigdzie nie znalazłem na tę wadę
      sposobu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka