Gość: mandy
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.03.08, 11:23
hej, udało mi się znaleźć zestaw bezprzewodowy w e-vibisie : klawiatura + mysz
bezprzewodowe za 129 zł właśnie firmy Logitech. Na wszystko jest 5 lat
gwarancji, wygląda całkiem fajnie, scroll w myszy i przejscia do stron,
klawiatura z dodatkowymi skrótami. Nigdy nie miałam sprzętu tej firmy, kupować??