Dodaj do ulubionych

klawiatura i mysz logitecha

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 11:23
hej, udało mi się znaleźć zestaw bezprzewodowy w e-vibisie : klawiatura + mysz
bezprzewodowe za 129 zł właśnie firmy Logitech. Na wszystko jest 5 lat
gwarancji, wygląda całkiem fajnie, scroll w myszy i przejscia do stron,
klawiatura z dodatkowymi skrótami. Nigdy nie miałam sprzętu tej firmy, kupować??
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: klawiatura i mysz logitecha 20.03.08, 11:41
      Tak.
    • camel_3d nie. 20.03.08, 11:52
      bo najczesciej baterie wysiadaje wtedy kiedy ich najbardziej potrzebujesz:)

      nie ma to jak zwykla klawiatura i mysz z kabelkiem:)
      • Gość: jji Re: nie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 11:59
        HA,HA .....
        Myślałem że się przewrócę ,, baterie wysiadają, kiedy je najbardziej
        potrzebujesz " i to ma być argument na nie !!
        Człowieku ( camel_34 )ty chyba nie mówiłeś poważnie.

        Od dwóch lat używam bezprzewodowej myszy Logitecha i sprawuje się
        super.
        Polecam.

        Aby nie wydawać na baterie zakupiłem ładowarke i akumulatorki i jest
        git ( mi po naladowaniu akumulatorek wytrzymuje ok miesiąca, po
        informalcji,że się rozładowywuje po prostu wymieniam na drugi z
        kompletu, który zawsze trzymam naładowany, zaś ten rozładowany
        wędruje na kilka godzin do ładowarki i tak w koło ).

        Nie słuchaj głupich uwag tylko kupuj sprzęcior Logitecha!!

        Pozdrawiam.
        • camel_3d Re: nie. 20.03.08, 14:01
          > HA,HA .....
          > Myślałem że się przewrócę ,, baterie wysiadają, kiedy je najbardziej
          > potrzebujesz " i to ma być argument na nie !!
          > Człowieku ( camel_34 )ty chyba nie mówiłeś poważnie.


          mowielem w 100% powaznie. kupilem kiedys mysze bezprzewodowa.
          juz pomjam , i pewnego pieknego niedzielnego popoludnia akumulatorek padl.. a ni
          emialem ladowarki..i dupa..
          tak si ewkurzylem, ze wywalilem te mysze..i taera mam logitecha na kabelku:)
          zeby mi nie uciekla.


          >
          > Od dwóch lat używam bezprzewodowej myszy Logitecha i sprawuje się
          > super.
          > Polecam.
          >
          > Aby nie wydawać na baterie zakupiłem ładowarke i akumulatorki i jest
          > git ( mi po naladowaniu akumulatorek wytrzymuje ok miesiąca, po
          > informalcji,że się rozładowywuje po prostu wymieniam na drugi z
          > kompletu, który zawsze trzymam naładowany, zaś ten rozładowany
          > wędruje na kilka godzin do ładowarki i tak w koło ).
          >
          > Nie słuchaj głupich uwag tylko kupuj sprzęcior Logitecha!!
          >
          > Pozdrawiam.
      • Gość: marek Re: nie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 14:33
        > nie ma to jak zwykla klawiatura i mysz z kabelkiem:)

        Potwierdzam. Też mnie wkurza, to ciągłe (co ok. 2 tygodnie) ładowanie
        akumulatorów myszy.
        • Gość: JK Re: nie. IP: *.aster.pl 21.03.08, 20:36
          To co wy robicie z tymi myszami, że wam tak żrą 'prąd'? Ja mam 3
          myszy bezprzewodowe Logitecha (w tym jedna z klawiaturą) do 3
          komputerów, wszystkie 3 chodzą codziennie po 8-15 godz./dobę 6-7 dni
          w tygodniu, i zmieniam baterie rzadko (nie powiem dokładnie co jaki
          czas, ale co najmniej miesiąc-dwa). Fakt, że zawsze mam w domu
          baterie na zapas, ale przecież potrzebne są one też do pilotów,
          zegarków itp.

          Co do Logitecha - polecam bardzo. Od zawsze kupowałam Logitechy,
          przez te wiele lat i parę komputerów było już ich kilka, nigdy nie
          miałam problemów. Raz w życiu skusiłam się na myszę innej firmy
          (tańsza była, choć też wcale nie tania). Po kilku dniach odniosłam
          do sklepu, bo złom był kompletny.
          • Gość: jji Re: nie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 20:57
            Już myślałem że jestem osamotniony.

            W całości popieram JK - u mnie zero problemów, wymiana akumulatorków
            mniej więcej raz na miesiąc.

            Pozdrawiam.
          • Gość: Greg Re: nie. IP: *.metronet.pl 21.03.08, 22:32
            Mogą mieć po prostu "zjechane" akumulatorki. Po pewnym czasie tracą
            one powoli pojemność, tym bardziej jeśli są ładowane nieodpowiednimi
            ładowarkami (przeładowywane i/lub ładowane za dużym prądem).
          • Gość: marek Re: nie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 12:23
            > Co do Logitecha - polecam bardzo.

            Mam dwie myszy Logitecha i o ile z przewodowej (jakaś tania) jestem bardzo
            zadowolony, o tyle z bezprzewodowej już mniej, bo strasznie głośno pracuje rolka.
    • amused.to.death Re: klawiatura i mysz logitecha 21.03.08, 22:44
      ja mam - zestaw kupiony jakiś czas temu.
      Kupiłam bo mi się klawiatura podobała i jestem z niej bardzo zadowolona.
      Co do myszy to była dla mnie strasznie mało ergonomiczna i musiałam sobie kupić
      inną. I w tej innej też mi się dość szybko akumulatorki wyczerpują - ale zawsze
      mam na zmianę więc nigdy nie jest to problem.
      • Gość: bart Re: klawiatura i mysz logitecha IP: *.as.kn.pl 22.03.08, 13:28
        ja mam logitecha bezprzewodową mysz z pół roku na bateriach nie aku i jest ok.
        wreszcie się pozbyłem majtającego kabla. kupuj bezprzewodowe :)))
        • Gość: marek Re: klawiatura i mysz logitecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 19:12
          Możesz napisać, jakie to baterie?
          • Gość: bart Re: klawiatura i mysz logitecha IP: *.as.kn.pl 24.03.08, 09:24
            dołaczone do zestawu z myszką duracell alkaliczne :))) na razie śmigają
            bezproblemowo a komputer chodzi na okrągło w domu :))) na noc tylko wyłączam
            myszkę :)
            • Gość: reksio Re: klawiatura i mysz logitecha IP: *.sdl.vectranet.pl 24.03.08, 10:02
              ok 5 lat temu kupiłem zestaw klawiatura i mysz logitecha (
              bezprzewodowe ) i nie prędko kupie sprzęt innego producenta w myszy
              baterie wymieniam średnio raz w miesiącu a w klawiaturze są
              baterie?? :) bo nie pamiętam może z raz je wymieniałem. Sprzęt
              poprostu świetny. Teraz będe zmieniał mysz bo ze starej juz się
              farba starła i zastanawiam się nad czymś ( logitecha ) co mogło by
              pracować na bardzo dziwnych powieżchniach ( może laser ) ale
              koniecznie bez kabla. Co polecacie.
    • Gość: SteelRat Re: klawiatura i mysz logitecha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.08, 11:50
      zalezy od modelu, ja mam zestaw 2400 Pro, 10m zasiegu (na bank 6, dalej sie nie
      dalo odejsc) w srodku akumulatory, chyba 3ci czy 4ty miesiac uzywane i nie
      sprawiaja zadnych problemow. dodam, ze zarowna klawiatura, jak i mysz moga byc
      wylaczone wylacznikeiem, zeby bez sensu znikomych ilosci energii nie
      wykorzsytywaly, gdy sie ich ine potrzebuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka