aggu
09.02.04, 12:08
Dziewczyny, bardzo chcialabym zaczac chodzic na joge i na razie zrobilam
rozeznanie w terenie. Najbardziej pasuje mi Joga Centrum na Zurawiej, albo
AHJ na Grzybowskiej. Do Grzybowskiej mam troche dalej i raczej "po drodze"
wybralabym sie na Zurawia, jednak plus Grzybowskiej jest taki, ze nie trzeba
z gory zapisywac sie na okreslone dni. Cena obu opcji prawie identyczna, wiec
nie stanowi kryterium wyboru.
Mam pytanie - potraficie doradzic jedno z tych dwoch miejsc? Pod wzgledem
instruktorow, ilosci osob, klimatu i wszystkich innych czynnikow, ktore sa
wazne przy uprawianiu jogi? (ja dopiero zaczynam i nie wiem, na co jeszcze
zwracac uwage).
Dzieki wielkie za porady! buziaki, a.