Gość: nelly IP: *.acn.waw.pl 22.03.02, 14:31 Słyszałam,że w krótkim czasie można sporo schudnąć, trzeba tylko jeść jakąś zupę...Czy ktoś coś o tym wie? Jak tak to proszę o wskazówki:-) Dzięks z góry Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lutien Re: DIETA PREZYDENCKA!CZY KTOŚ STOSOWAŁ? 22.03.02, 14:55 POwiem co wiem o tej diecie. Kolezanka schudla na niej bardzo duzo ale i przytyla bardzo szybko kiedy skonczyla ta diete. Maz zaczal ja stosowac ( w grudniu w pracy u niego wsrod kolegow zapanowala moda na ta zupke), oslabil organizm i pochorowal sie jak nigdy. Moze przypadek a moze i nie. Czytajac opinie Joggera na temat tej diety sklaniam sie ku opini, ze oslabil organizm i choroba przez to go zaatakowala z potrojna sila. Ja ja odradzam. Odpowiedz Link Zgłoś