Dodaj do ulubionych

DIETA PREZYDENCKA!CZY KTOŚ STOSOWAŁ?

IP: *.acn.waw.pl 22.03.02, 14:31
Słyszałam,że w krótkim czasie można sporo schudnąć, trzeba tylko jeść jakąś
zupę...Czy ktoś coś o tym wie? Jak tak to proszę o wskazówki:-) Dzięks z góry
Obserwuj wątek
    • lutien Re: DIETA PREZYDENCKA!CZY KTOŚ STOSOWAŁ? 22.03.02, 14:55
      POwiem co wiem o tej diecie.
      Kolezanka schudla na niej bardzo duzo ale i przytyla bardzo szybko kiedy
      skonczyla ta diete.
      Maz zaczal ja stosowac ( w grudniu w pracy u niego wsrod kolegow zapanowala
      moda na ta zupke), oslabil organizm i pochorowal sie jak nigdy. Moze przypadek
      a moze i nie. Czytajac opinie Joggera na temat tej diety sklaniam sie ku
      opini, ze oslabil organizm i choroba przez to go zaatakowala z potrojna sila.
      Ja ja odradzam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka