Gość: em IP: proxy / 62.148.83.* 14.10.02, 12:01 CYTODYNE TECH XENADRINE RFA-1 MAX 120 CAPS - czy ktoś próbował? co przeciw co za? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: noki Re: xenadrine IP: *.acn.pl / 10.129.129.* 14.10.02, 22:50 Działa to tak ze podwyższa ci temperature ciała . Podobno były przypadki (zawsze opisuja jeden)ze gość sie przekrecil. Generalnie mozna cos spalic i sadze ze to jedyne srodki dostepne legalnie ( w USA) które pomagaja schudnac. Jednak!!!! na poczatek nie przyjmuj wiecej niz jedna tabletke bo możesz zaslabnąc, pocisz sie jak wariat, jesli wezmiesz wieczorem to raczej nie usniesz, masz generalnie objawy takie jak po kilku kawach, nie zapomnij ze nie zwalnia cie to z diety bo cudownych środków nie ma. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: xenadrine 15.10.02, 00:55 Jest to typowy zestaw ECA (efedryna+kofeina+aspiryna), podobnie jak ThermaPro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: xenadrine IP: proxy / 62.148.83.* 16.10.02, 07:48 Ultra Ripped Termogenic Formula - to też eca? z tej grupy są środki, jeśli nie całkiem, to mniej lub bardziej bezpieczne - które są bardziej? Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: xenadrine 16.10.02, 21:01 Tak, tyle że to EC (bez aspiryny, więc bezpieczniejsze dla żołądka). Ostatnio UR pojawiło się oficjalnie na półkach i w necie, więc prawdopodobnie Ultimate dostał certyfikat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: xenadrine itp. IP: proxy / 62.148.83.* 17.10.02, 07:52 jestem na tyle zdeterminowana by sięgnąć po środek tego typu, proszę o radę, który wybrać, aby był najbardziej bezpieczny i jednocześnie efektywny ten ostatni wymieniony? w necie łatwo trafić thermy pro i podobne, będę wdzięczna za radę fachowca, no i to forum wydaje mi się bardziej zdystansowane niż rożne "cyberpakery" Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: xenadrine itp. 17.10.02, 17:19 Jest jeszcze Diet Ripped, też Ultimate, który ma najmniejszą dawkę efedryny (o ile dobrze pamiętam, to ok. 8x mniej od Thermy). Ale i tak używając takich środków trzeba zrezygnować z kawy i herbaty, i przerwać gdy wystąpią zawroty głowy, nudności, pobudzenie nerwowe, drżenie itp. objawy podrażnienia centralnego układu nerwowego. Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_bez_oka Re: xenadrine itp. 29.10.02, 14:10 Gość portalu: em napisał(a): > jestem na tyle zdeterminowana by sięgnąć po środek tego typu, proszę o radę, > który wybrać, aby był najbardziej bezpieczny i jednocześnie efektywny > ten ostatni wymieniony? > w necie łatwo trafić thermy pro i podobne, > będę wdzięczna za radę fachowca, no i to forum wydaje mi się bardziej > zdystansowane niż rożne "cyberpakery" Zdaje mi się jednak, że lepiej zadać pytanie tam gdzie znajdziesz nieco osób, które stosowały ECA niż na tym znakomitym forum na tyle zdystansowanym, że większość osób zrobiło jedynie duże oczy po przeczytaniu Twojego pytania :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: do sowy IP: proxy / 62.148.83.* 30.10.02, 10:22 przeczytałam cały wielgachny wątek na forum Cyberpakera o thermie i kilka pokrewnych mniejszych zdecydowałam się na zakup, ale jeszcze nie kupiłam kogo lub co uważasz za najwiarygodniejsze źródło informacji? bedę wdzięczna za wskazówki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viiva Re: do sowy IP: 193.0.95.* 30.10.02, 13:13 a ja proponuje wziac sie mocno w garsc i nie zrec zadnej chemii!!! pomysl jak zatruwasz swoj organizm i jak go wymeczasz ingerencja nienaturalnych skladnikow. Poprobuj pocwiczyc, przejdz na diete i trzymaj sie jej porzadnie, ale nie zarzywaj swinstw. Ale co zrobisz - to juz twoja sprawa. Pozdrawiam i zycze powodzenia w walce z samym soba. Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_bez_oka Re: do sowy 30.10.02, 16:25 Próbowałem Xenadrine, Thermę Pro i Thermogenic Thyrolean. Najlepiej działał na mnie ten pierwszy. Co najdziwniejsze dużo lepsze rezultaty osiągnam teraz na diecie tłuszczowej niż na prochach!!!!! Więc po co się truć. pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: do sowy IP: proxy / 62.148.83.* 31.10.02, 07:59 ale dieta tłuszczowa to mięso w dużej ilości - dla mnie ciężka do zastosowania mój wybór być może nie jest zbyt dobry, ale potrzebuję czegoś w co uwierzę, że działa - to mnie mobilizuje wiem, wiem, silna wola, praca i sukces gotowy więc przynaję się, że z silną wolą u mnie w tych sprawach różnie dlatego cenne sa dla mnie wskazówki tych co ulegli "chemii" (nie znaczy to też, że chcę tym zastapić wysiłek fizyczny) Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: do sowy 01.11.02, 18:43 Nie jest tak strasznie z tym mięsem - optymalny jest stosunek białka do tłuszczu 1:1,5 , a tłuszczu wcale się tak dużo nie zje, bo jest sycący. Zamiast mięsa zwierzęcego można jeść ryby, jajka, i ew. soję (ale oszczędnie, bo zawiera też sporo węglowodanów). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: do sowy IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.02, 11:51 zestawy ECA czy w ogole termogeniki jak efedryna i kofeina to calkiem pozyteczne preparaty ale jest tez drugie dno. Owszem - uzywasz - jest energia, jest pobudzenie (niekiedy az za duze), czlowiek nie liczy czasu, moglby biegac czy cwiczyc 2x dluzej. Ale ten stan pobudzenia i euforii jest troche uzalezniajacy i po dluzszym stosowaniu ciezko sie odzwyczaic zeby nie brac tego np. przed praca - ota tak na dobry poczatek dnia zamiast kawy :) O tym nalezy pamietac. Aha - i jeszcze pozytywne jest to ze skladniki ECA obnizaja mocno laknienie. U mnie to jest tak ze mam na tyle zajeta glowe ze "zapominam" o jedzeniu lub nie chce mi sie na nim koncentrowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celina Re: do sowy IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.02, 22:12 mnie xenadrine (kupiona w USA) zmasakrowała nerki. kto miał kiedykolwiek chociaz jeden atak nerkowy wie o czym mówię. ja je liczyłam w dziesiątkach :( jeśli masz cokolwiek z nerkami nie tykaj tego w żadnym wypadku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: do q i do joggera IP: proxy / 62.148.83.* 04.11.02, 09:37 q - co za specyfik pozwalał Ci zapomnieć o jedzeniu? jogger - podaj proszę namiary na źródło informacji o diecie tłuszczowej od termogeników dostanę zawału lub wysiądą mi nerki, od z pozoru niewinnego chromu wypadną włosy jakoś u niektórych to działa nie robiąc spustoszenia - też bym chciała bo nie jestem doskonała - o!o! - ten rym to przypadkiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: do q i do joggera 04.11.02, 13:06 www.atkinscenter.com - jest tam wyszukiwarka, z linkami do różnych notek i wyników badań, obejmuje wszystkie problemy związane z odchudzaniem. Odpowiedz Link Zgłoś