Dodaj do ulubionych

nowy shape

IP: *.proxy.aol.com 25.09.06, 09:46
Czy jest juz w kioskach nowy "Shape"? Cos ciekawego do poczytania,jakas plyta?
Obserwuj wątek
    • Gość: ccc Re: nowy shape IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.06, 09:57
      ooo tez jestem ciekawa;)
      • Gość: fresa Re: nowy shape IP: *.crowley.pl 25.09.06, 11:05
        Nowy, październikowy SHAPE będzie w kioskach dopiero 29 września.
        • sandra666 Re: nowy shape 26.09.06, 10:30
          a ja sprawdziłam teraz na stronie shape. rany, same starocie tam mają, w ogóle jej nie aktualizują! :-/
          • gosica37 Re: nowy shape 02.10.06, 12:28
            Cos ciekawego w pazdziernikowym numerze?
            • Gość: sandra Re: nowy shape IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 12:55
              parę fajnych ćwiczeń pilates, a tak poza tym to nic :-/

              w listopadzie będzie z płytą pilates dla zaawansowanych chyba

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka