IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.07, 15:33
Może mi ktoś powiedzieć, do czego są najbardziej podobne zajęcia HI-
LOW? to jak fat-burning, czy coś innego? standardowe kroki typu
mambo, cha-cha, grapewine, v-step itd? nigdy nie byłam na tego typu
zajęciach... opiszcie w skrócie... z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • Gość: miki Re: Hi-Low IP: *.gprs.plus.pl 04.12.07, 07:14
      po 1. tempo muzyki szybsze
      po 2. wzbogacone o impakt pionowy (podskoki), obroty, bieg- w fat
      burningu wszystko na bazie marszu
      po 3. składowe choreografii te same

      dobrej zabawy!
    • malwina7 Re: Hi-Low 04.12.07, 08:24
      Do tego co napisała miki dodam tylko, że te zajęcia dużo bardziej
      niż fat burning dodają energii. Moim zdaniem są dużo fajniejsze
      właśnie przez szybsze tempo i ciekawszą choreografię.
      • Gość: Ania Re: Hi-Low IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.07, 10:18
        Dzięki wielkie za opinie. Mam nadzieję, że się trochę zmęczę i będę
        dobrze bawić ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka