Gość: Ania
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
03.12.07, 15:33
Może mi ktoś powiedzieć, do czego są najbardziej podobne zajęcia HI-
LOW? to jak fat-burning, czy coś innego? standardowe kroki typu
mambo, cha-cha, grapewine, v-step itd? nigdy nie byłam na tego typu
zajęciach... opiszcie w skrócie... z góry dziękuję