05.12.06, 23:23
www.beepworld.de/memberdateien/members20/lisalisa2/kranzellisa.gif
Obserwuj wątek
    • szwager_z_laband Re: Adwynt 06.12.06, 15:56
      "Advent, Advent, ein Lichtlein brennt.
      Erst eins, dann zwei, dann drei, dann vier,
      dann steht das Christkind vor der Tür"
    • olandi1 Proponuje internetowe rekolekcje adwyntowe 06.12.06, 18:35
      Bardzo ciekawe - prowadzi je ks. Jacek Staniek TChr
      www.pmkamsterdam.nl/PL/Rekolekcje/2006/Rekol06.htm
    • walezka Re: Adwynt 06.12.06, 21:53
      a dobre postanowienia na adwynt mosz?
      jo mom - nie jem cukierkow 6 dzien - sukces
      • sloneczko1 Re: Adwynt 06.12.06, 21:56
        dej adresa--pośla Ci maczkow;)ciekawe czy niy zmiynkniesz:)))
        • walezka Re: Adwynt 06.12.06, 22:00
          sloneczko ty mie znosz do maczkow bych tyn post przerwala...
          • sloneczko1 Re: Adwynt 06.12.06, 22:04
            jo tysz;)
            • szwager_z_laband Re: Adwynt 07.12.06, 09:01
              te ze sezamym som lepsze:)
              • sloneczko1 Re: Adwynt 10.12.06, 09:21
                www.diecezja.bielsko.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka