sloneczko1 05.12.06, 23:23 www.beepworld.de/memberdateien/members20/lisalisa2/kranzellisa.gif Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwager_z_laband Re: Adwynt 06.12.06, 15:56 "Advent, Advent, ein Lichtlein brennt. Erst eins, dann zwei, dann drei, dann vier, dann steht das Christkind vor der Tür" Odpowiedz Link
olandi1 Proponuje internetowe rekolekcje adwyntowe 06.12.06, 18:35 Bardzo ciekawe - prowadzi je ks. Jacek Staniek TChr www.pmkamsterdam.nl/PL/Rekolekcje/2006/Rekol06.htm Odpowiedz Link
walezka Re: Adwynt 06.12.06, 21:53 a dobre postanowienia na adwynt mosz? jo mom - nie jem cukierkow 6 dzien - sukces Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: Adwynt 06.12.06, 21:56 dej adresa--pośla Ci maczkow;)ciekawe czy niy zmiynkniesz:))) Odpowiedz Link
walezka Re: Adwynt 06.12.06, 22:00 sloneczko ty mie znosz do maczkow bych tyn post przerwala... Odpowiedz Link