IP: *.27-151.libero.it 23.06.04, 18:50
Szukam sobie zakatka, zeby nie powiedziec rogu (bo to potraca o zdrade;)), w
ktorym moglabym swobodnie draznic i marzyc o tym nieuchwytnym kims. cytat:
Nie moge Ci wiele dac. Koniec cytatu. I prawda jest taka, ze lato mialo swoje
wejscie smoka, ale ja umilklam na chwile i delkatnie kolysze twoje rece, w
podziece, nachylam sie do do powiek, unikam, i ust nie pieszcze, tylko
szepcze... Ukryta. A niech i szlag trafi tarcze i zbroje, chlepcze...I zarty
sobie stroje.
Obserwuj wątek
    • Gość: delusa Re: Szukam IP: *.27-151.libero.it 23.06.04, 19:19
      I czasem, cholera, nawet szerosc ma nademna moc. Usmiechnij sie! Tak, do Ciebie
      mowie, Ty wiesz i czujesz jak ten wezel gordyjski rowiazac, to nie potwarz.
      Szkoda, ze umykasz, jak waz syberyjski:::::))))))). Och, ile bym dala za minute
      Twoich mysli, gdy mnie czytasz. Zaczarowalabym Twoj rezonans, powrozyla z kart
      tarota. Nie, nie wypowiem Twego imienia, bo szlag by trafil przyslowia i inne
      widzimisie, ale czekam na odzew...
    • bart68 Re: Szukam 23.06.04, 20:00
      Gość portalu: delusa napisał(a):

      > Szukam sobie zakatka, zeby nie powiedziec rogu (bo to potraca o zdrade;)), w
      > ktorym moglabym swobodnie draznic i marzyc o tym nieuchwytnym kims. cytat:
      > Nie moge Ci wiele dac. Koniec cytatu. I prawda jest taka, ze lato mialo swoje
      > wejscie smoka, ale ja umilklam na chwile i delkatnie kolysze twoje rece, w
      > podziece, nachylam sie do do powiek, unikam, i ust nie pieszcze, tylko
      > szepcze... Ukryta. A niech i szlag trafi tarcze i zbroje, chlepcze...I zarty
      > sobie stroje.
      Pisz Safo ! :)
      • Gość: delusa Re: Szukam IP: *.27-151.libero.it 23.06.04, 21:32
        Safona z wyspy Lesbos nie jest moja muza.
        Dla nikogo:
        "Czy to nie smieszne
        zabierasz
        moje lzy

        chowasz w usmiechu
        kapiesz sie we mnie
        zakwitasz wspomnieniem
        umierasz
        w milczeniu
        topisz moje wlosy
        w oddechu
        ksztaltujesz nicosc

        STOP
        od poczatku
        sprzedajez moje lzy...


        Jakby ktos pytal niepowolany to wiersz jest A. Mrowinskiej, dzisiaj mam wene na
        cudzoslow.

        Delusa

        Ps.Pomysl!
    • faun.lesny Re: Szukam 23.06.04, 21:17
      Gość portalu: delusa napisał(a):

      > Szukam sobie zakatka, zeby nie powiedziec rogu (bo to potraca o zdrade;)), w
      > ktorym moglabym swobodnie draznic i marzyc o tym nieuchwytnym kims. cytat:
      > Nie moge Ci wiele dac. Koniec cytatu. I prawda jest taka, ze lato mialo swoje
      > wejscie smoka, ale ja umilklam na chwile i delkatnie kolysze twoje rece, w
      > podziece, nachylam sie do do powiek, unikam, i ust nie pieszcze, tylko
      > szepcze... Ukryta. A niech i szlag trafi tarcze i zbroje, chlepcze...I zarty
      > sobie stroje.

      o co ci wlasciwie chodzi?
      • Gość: delusa Re: Szukam IP: *.27-151.libero.it 23.06.04, 21:43
        Wedrowniczku miedzysosonowy, jakby Ci to powiedziec i wytlumaczyc logicznie.
        Moje jestestwo dryfuje ku jednostce nieosiagalnej, bo wirtualnej i jednoczesnie
        za wczesnie zglebionej i kompletnie chybionej. Ja nic o niej nie wiem i szukam
        odpowiedzi. Jesli zywiczne zapachy z twego lasu nie omamily Cie kompletnie, to
        chyba zrozumiesz moj egocentryczny punkt widzenia. ;);););)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka