Dodaj do ulubionych

Dla przyjaciół

27.11.05, 09:16
Kiedy was nie ma to jakby nagle
Zabrakło w moim życiu muzyki
Kiedy Was nie ma to czas mnie straszy
Że przeminę, że będę chwilą
Kiedy was nie ma to jakby niebo
Miało się rozstać na zawsze ze słońcem
Kiedy Was nie ma dosyć mam wszystkiego
I pragnę stąd na zawsze odejść

Moi przyjaciele
Moi przyjaciele
Moi przyjaciele bądźcie zawsze ze mną

Moi przyjaciele
Moi przyjaciele
Z wami wiem, że wszystko mogę
Że wystarczy tylko chcieć

Jak mam wyśpiewać, jak mam dziękować
Jak wytłumaczyć, że bez was mnie nie ma
Przytulam do was moją miłość
I wdzięczność mą w modlitwę zamieniam

Milion aniołków narysuję
I wszystkie razem postrącam z nieba
Dom na górze wybuduję
I zagram klauna kiedy trzeba

Moi Przyjaciele


Agata Budzyńska
Obserwuj wątek
    • trzpiot_1 Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 09:54
      Witaj, Caruzzo :)
      Co myślisz o tym, że przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi?
      • caruzzo Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 11:31
        teoeretycznie sa........w zyciu to roznie bywa;))
        pozdrawiam Trzpiotku;))
      • Gość: iwona Re: Dla przyjaciół i nie tylko........... IP: *.bel.vectranet.pl / 85.219.140.* 27.11.05, 14:55
        cudny chłopcze;wierz wnaszego wieszcza .A. Mickiewicz powiedział;poznasz
        ludzi,z pokochasz zwierzęta.Mówi Ci to coś?
    • mandaryn_ka Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 12:40
      Najbardziej podoba mi się wers:
      "milion aniołków narysuję
      i wszystkie naraz postrącam z nieba"

      ja bym jeszcze dodała- za pomocą procy! :-)

      Ale co do posiadania przyjaciół,
      zgadzam się w 100%, na to, aby z nami pozostali!

      Przyjaciele, to takie "dobre duchy", które niejednokrotnie za uszy wyciągają
      nas z przeróżnych opresji i za to ich kochany!

      Pozdawiam niedzielnie Trzpiotkę i Caruzzo! :-)
      • white.falcon Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 12:52
        A potem te aniołki zawiesić na sznureczkach na ścianie. ;-)

        Przyjaciele, to świadomość obecności bliskich nam osób, które wesprą w chwilach
        ciężkich i wraz z nami będą cieszyć się z naszych sukcesów.

        Pozdrowienia dla Trzpiotka, Mandarynki i Caruzzo. :-)
        • wietka Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 12:57
          A czy na pewno wszyscy mamy przyjaciół? takich prawdziwych? a może to tylko
          koledzy, znajomi?
          wydaje mi się, ze nadużywa się określenia "przyjaciel".
          Pozdrawiam wszystkich już pozdrowionych i jeszcze nie pozdrowionych :)
          • mandaryn_ka Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 13:03
            Ja mam...
            I zdaję sobie sprawę z tego, jakie to szczęście i doceniam je i pracuje nad
            tym, aby było, trwało nadal.:-)

            Pozdrawiam pozdrawiających i tych którzy chcieliby pozdrowić, ale na przykład
            dziś tego zrobić nie mogą. :-)
            • white.falcon Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 14:52
              Ja mam i dbam o to, by to nie była jednokierunkowa Przyjaźń, gdyż taka umiera.
              Ja jestem dla Przyjaciół, a Przyjaciele dla mnie. Staram się nie nadużywać tego
              słowa, ale wiem, kiedy tak moge powiedziec. :-)
            • messja Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 16:01
              pozdrawiam mandarynke bo ja zarazem i znam troche i lubie:)
        • mandaryn_ka Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 13:00
          "A potem te aniołki zawiesić na sznureczkach na ścianie. ;-)"

          A później zrobić z tych aniołków takie wietrzne dzwonki, które przy każdym
          podmuchu wiatru, uderzają dźwięcznie jeden o drugi, dając znać o sobie, że
          zawsze są przy nas... :-)

          Pozdrawiam Falconika i zmykam na rosół z babcinymi kluchami! :-)
          • wietka Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 14:38
            Przyjaciół nie pozyskuj lekkomyślnie, a tych,
            których pozyskałeś, lekkomyślnie nie porzucaj.
          • white.falcon Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 14:54
            No i jakie czasem wnioski uboczne mogą powstać. :-) A wszystko zaczęło się od
            Aniołków zrzucanych w wierszyku z nieba. ;-)

            Smacznego rosołku! Pozdrawiam raz jeszcze! :-)
    • exman Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 14:46
      Nie powiem abym znał Aniołka bardzo dobrze ale parę razy miałem przyjemność,
      jeszcze w latach 80-tych bywać na skromnych i pięknych, domowych imprezach, na
      których Agatka częstowała nas swoim głosem...sama bardzo szukała miłości a ta
      wciąż przed nią uciekała...wtedy pisze się najpieniejze rzeczy....
    • anunak Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 16:23
      Od przyjaciół strzeż mnie boże z wrogami sobie poradzę :)
      • serduszkopoprostu Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 18:57

        - powiada bajka pewna : "...wśrod prawdziwych przyjaciół psy zająca zjadły"
        a wydawało by się, że to takie łatwe być przyjacielem dla przyjaciela


        _
        trzeba całego życia, żeby nauczyć się żyć!
        • white.falcon Re: Dla przyjaciół 27.11.05, 19:56
          To oznacza, że ci przyjaciele od zająca nie byli przyjaciółmi. Prawdziwy
          przyjaciel nie dałby nikogo zjeść.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka