fanta 04.11.02, 10:33 wszyscy zapadli w sen zimowy ? fanta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 10:49 Ja nie spie a raczej jestem ciekawa czy jesteś facetem czy kobietą, juz kiedys Cie o to pytałam ale nie uzyskałam odpowiedzi , wiec teraz pytam jeszcze raz.......oj, ale jetsem ciekawa pozdrawiam vena111 Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 10:54 a... czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie?:) pzdr fanta Odpowiedz Link Zgłoś
vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 10:59 fanta napisał: > a... czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie?:) Nie to tylko ciekawośc, najpierw pisaam do Ciebie jak do kobiety, ale mnie poprawiłaś/poprawiłeś na rodzaj meski. Jednak mysle ze i tak jestes kobietka, dobrze mysle??? pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 11:12 po czym wnosisz, że jast tak jak mówisz:) pzdr fanta Odpowiedz Link Zgłoś
vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:05 fanta napisał: > po czym wnosisz, że jast tak jak mówisz:) Po wyczuciu, kobiety, słyszałes/słyszałas o czyms takim ps.jednak wyczucia moje czasami zawodza, i wtedy potrzebuje odpowedzi Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:15 widzę, że nie dajesz za wygraną:) ciekawość i chęć poznawania, to bardzo cenna cecha charakteru pzdr fanta Odpowiedz Link Zgłoś
vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:04 fanta napisał: > widzę, że nie dajesz za wygraną:) > ciekawość i chęć poznawania, to bardzo cenna cecha charakteru Oj teraz mówisz jak facet. To nie chodzi ze musze Ciebie koniecznie poznac, ale chciała bym ustosunkować sie jakos to Twojej płci, wiec udostepnisz mi to, prosze.......jeszcze chwilka to ciekawośc mnie zerzre pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:11 dobrze, że nie koniecznie - zaczynałem się obawiać.. :) zaspokojona.... ciekawość? :) pzdr fanta Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:14 fanta napisał: > dobrze, że nie koniecznie - zaczynałem się obawiać.. :) > zaspokojona.... ciekawość? :) > pzdr > fanta ha, ha nie koniecznie chyba pisze się "niekoniecznie" co:) fanta Odpowiedz Link Zgłoś
vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:45 > > dobrze, że niekoniecznie - zaczynałem się obawiać.. :) > > zaspokojona.... ciekawość? :) Oj dzieki Ci łaskawco, FACECIE!!!!!, powiedz mi a czego Ty sie obawiać mozesz z mojej strony??? ..........a czy zaspokojona, no nie do końca, ale na razie mi w zupełnosci wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:52 vena111 napisała: > Oj dzieki Ci łaskawco, FACECIE!!!!!, powiedz mi a czego Ty sie obawiać mozesz z > > mojej strony??? > ..........a czy zaspokojona, no nie do końca, ale na razie mi w zupełnosci > wystarczy nie ma za co, polecam się na przyszłość KOBIETKO:) fanta Odpowiedz Link Zgłoś
vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:59 > nie ma za co, polecam się na przyszłość KOBIETKO:) O a to ciekawe, czy moze świadczysz jakies usługi, hihi, i tym samym mi je polecasz, jesli tak to ja ............. Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 05.11.02, 08:17 vena111 napisała: > > nie ma za co, polecam się na przyszłość KOBIETKO:) > > O a to ciekawe, czy moze świadczysz jakies usługi, hihi, i tym samym mi je > polecasz, jesli tak to ja ............. ach vena - ta Twoja ciekawość!, czy naprawdę wszystko jest aż tak interesuje :) co do usług to i owszem - świadczę czasami drobne usługi dobrym znajomym :)(: ps zaspokajanie Twojej ciekawości również jest jakąś tam formą usługi :) pozdrawiam fanta Odpowiedz Link Zgłoś
vena111 Re: fiu, fiu 05.11.02, 11:20 Dobra, wiem, wiem, ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekła, i wiem tez że czasami przesadzam , wiec juz wiecej nie pytam Zobaczysz bedzie Ci tego brakowało, hihi!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:17 Marazm? Hmmmm... Zajrzyj na swoj watek to zobaczysz jak cie z niego Belbo wygryza :))) Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:44 nie wiem czy... da się oprawić tak grube szkła w standardowe oprawki :) Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:21 Hmmmm.... To moze ja poprosze mojego kolege zeby takie oprawki na warsztacie zrobil :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:34 No bo widzisz -ja jestem kobieta z inicjatywa i fantazja :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:37 ...przechwalać się to każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej :) fanta Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:43 Ja wcale sie nie przechwalam :)))) Mam nawet referencje :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:47 to... poproszę zrobić odbitki referencji i przesłać na adres powyżej :) fanta Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:57 A tobie to po co? Zreszta -ja mamm referencje ustne :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 05.11.02, 08:59 meduza4 napisała: > A tobie to po co? > Zreszta -ja mamm referencje ustne :)))) referencje ustne, jak i przekazy są zbyt często koloryzowane aby miały jakąś wymierną wartość:) pzdr fanta Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:43 fanta napisał: > bardzo, bardzo dobry pomysł :) > > fanta no i przegoniliscie belbo z watku... az sie za nim ujme, bo to moj dobry kolega:))) Odpowiedz Link Zgłoś
fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:46 nikt nikogo nie wyganiał – sam wymiękł :) fanta Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:48 fanta napisał: > nikt nikogo nie wyganiał – sam wymiękł :) > > fanta nie calkiem sam -troche mu pomogliscie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:46 Nie martw sie Messja -zje obiad to wroci :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:47 meduza4 napisała: > Nie martw sie Messja -zje obiad to > wroci :))))))) rotfl:))) i co z tego? i tak nigdy nie chce powiedziec co ma na obiad:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:55 Proponuję zgadywankę - Co było dziś na obiad? mniam - jadłem to .. i to.. mniam mniam - lubię to..., mniam mniam mniam mam na toooo ogronmą ochotę. Podsuńcie mu listę potraw i nich się określa. Potem to można wykorzystać , bo do serca mężczyzny przez żoładek..:))) Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:59 Skoro dzisiaj poniedzialek to na pewno nie ma na obiad ryby :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 14:03 meduza4 napisała: > Skoro dzisiaj poniedzialek to na pewno > nie ma na obiad ryby :)))) może jarosz????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 14:09 No nie... Ryba zwykle jest w piatek... Dzisiaj pewnie jest schabowy -na dobry poczatek tygodnia :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 14:30 meduza4 napisała: > No nie... Ryba zwykle jest w piatek... > Dzisiaj pewnie jest schabowy -na dobry > poczatek tygodnia :)))) Schabowy z ziemniakami! ( Bo frytki niezdrowe- on na pewno !- dba o zdrowie, patrząc na stałe pory sporzywania...):))) Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 14:34 Ale co do tego schabowego z ziemniakami? Moze kapusta kiszona z marchewka??? Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 15:46 meduza4 napisała: > Ale co do tego schabowego z ziemniakami? > Moze kapusta kiszona z marchewka??? A czemu nie mamy relacji z obiadku? Od najbardziej zainteresowanego tymże obiadem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 04.11.02, 15:59 Na razie były tylko paluszki i to słone.. A ryba była na sniadanie.. Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 16:03 Gość portalu: Belbo napisał(a): > Na razie były tylko paluszki i to słone.. > A ryba była na sniadanie.. Strasznie długo jadłeś ! Nie stanęły kością/ością w gardle? Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 16:11 Gość portalu: Belbo napisał(a): > Z fileta? Na śniadanie? Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 16:27 Gość portalu: Belbo napisał(a): > A co to grzech? Chyba nie- Osądź sam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 05.11.02, 10:25 jak byscie sie nudziły dziewczyny to komunikuje ze na sniadanie dzis miałem nalesnuiki z syrem.. a na obiad ide na.. (i tu daje wam pole do popisu) Belbo Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 05.11.02, 10:28 Belbo -to ty dzien od nalesnikow z serem zaczynasz? A ja zjadlam troche platkow z mlekiem bo sie odchudzam i jakos nic z tego odchudzania nie wychodzi :(((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 05.11.02, 10:37 Zafunduj sobie miesiac pracy fizycznej.. ciezkiej to beda rezultaty..a nie platki na mleku.. Mleko w nadmiarze jest szkodliwe!!! Amerykanska dieta.. fu! Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 05.11.02, 10:41 Nie moge zafundowac sobie miesiaca pracy fizycznej bo mnie z obecnej wywala -umyslowej, dodam skromnie :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 05.11.02, 11:53 meduza4 napisała: > Nie moge zafundowac sobie miesiaca > pracy fizycznej bo mnie z obecnej wywala > -umyslowej, dodam skromnie :))))) Meduzka troszkę sportu! Ja nie jadłam śniadania- ale to z lenistwa :((( Odpowiedz Link Zgłoś
meduza4 Re: fiu, fiu 05.11.02, 12:17 Jest jeden sport, ktory bardzo lubie :)))) ale do tanga trzeba dwojga :))))) Sorki -male pijanstwo bylo u nas w pracy i tak gadam bez sensu :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
nadine_ Re: fiu, fiu 05.11.02, 12:52 meduza4 napisała: > Jest jeden sport, ktory bardzo lubie :)))) > ale do tanga trzeba dwojga :))))) > Sorki -male pijanstwo bylo u nas w pracy > i tak gadam bez sensu :)))))))) Na zdrowie! Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: fiu, fiu 05.11.02, 17:50 Gość portalu: Belbo napisał(a): > jak byscie sie nudziły dziewczyny to komunikuje ze na sniadanie dzis miałem > nalesnuiki z syrem.. a na obiad ide na.. (i tu daje wam pole do popisu) > Belbo tez bym zjadla "nalesniuki z syrem":) dobre byly?:) Odpowiedz Link Zgłoś