04.11.02, 10:33
wszyscy zapadli w sen zimowy ?

fanta
Obserwuj wątek
    • vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 10:49
      Ja nie spie a raczej jestem ciekawa czy jesteś facetem czy kobietą, juz kiedys
      Cie o to pytałam ale nie uzyskałam odpowiedzi , wiec teraz pytam jeszcze
      raz.......oj, ale jetsem ciekawa

      pozdrawiam
      vena111
      • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 10:54
        a... czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie?:)

        pzdr

        fanta

        • vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 10:59
          fanta napisał:

          > a... czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie?:)

          Nie to tylko ciekawośc, najpierw pisaam do Ciebie jak do kobiety, ale mnie
          poprawiłaś/poprawiłeś na rodzaj meski.
          Jednak mysle ze i tak jestes kobietka, dobrze mysle???

          pozdr
          • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 11:12
            po czym wnosisz, że jast tak jak mówisz:)

            pzdr

            fanta
            • vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:05
              fanta napisał:

              > po czym wnosisz, że jast tak jak mówisz:)

              Po wyczuciu, kobiety, słyszałes/słyszałas o czyms takim

              ps.jednak wyczucia moje czasami zawodza, i wtedy potrzebuje odpowedzi
              • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:15
                widzę, że nie dajesz za wygraną:)
                ciekawość i chęć poznawania, to bardzo cenna cecha charakteru
                pzdr
                fanta
                • vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:04
                  fanta napisał:

                  > widzę, że nie dajesz za wygraną:)
                  > ciekawość i chęć poznawania, to bardzo cenna cecha charakteru


                  Oj teraz mówisz jak facet. To nie chodzi ze musze Ciebie koniecznie poznac, ale
                  chciała bym ustosunkować sie jakos to Twojej płci, wiec udostepnisz mi to,
                  prosze.......jeszcze chwilka to ciekawośc mnie zerzre

                  pozdrawiam
                  • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:11
                    dobrze, że nie koniecznie - zaczynałem się obawiać.. :)
                    zaspokojona.... ciekawość? :)
                    pzdr
                    fanta
                    • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:14
                      fanta napisał:

                      > dobrze, że nie koniecznie - zaczynałem się obawiać.. :)
                      > zaspokojona.... ciekawość? :)
                      > pzdr
                      > fanta

                      ha, ha
                      nie koniecznie chyba pisze się "niekoniecznie" co:)

                      fanta
                      • vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:45
                        > > dobrze, że niekoniecznie - zaczynałem się obawiać.. :)
                        > > zaspokojona.... ciekawość? :)

                        Oj dzieki Ci łaskawco, FACECIE!!!!!, powiedz mi a czego Ty sie obawiać mozesz z
                        mojej strony???
                        ..........a czy zaspokojona, no nie do końca, ale na razie mi w zupełnosci
                        wystarczy
                        • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:52
                          vena111 napisała:


                          > Oj dzieki Ci łaskawco, FACECIE!!!!!, powiedz mi a czego Ty sie obawiać mozesz
                          z
                          >
                          > mojej strony???
                          > ..........a czy zaspokojona, no nie do końca, ale na razie mi w zupełnosci
                          > wystarczy

                          nie ma za co, polecam się na przyszłość KOBIETKO:)

                          fanta
                          • vena111 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:59
                            > nie ma za co, polecam się na przyszłość KOBIETKO:)

                            O a to ciekawe, czy moze świadczysz jakies usługi, hihi, i tym samym mi je
                            polecasz, jesli tak to ja .............
                            • fanta Re: fiu, fiu 05.11.02, 08:17
                              vena111 napisała:

                              > > nie ma za co, polecam się na przyszłość KOBIETKO:)
                              >
                              > O a to ciekawe, czy moze świadczysz jakies usługi, hihi, i tym samym mi je
                              > polecasz, jesli tak to ja .............

                              ach vena - ta Twoja ciekawość!, czy naprawdę wszystko jest aż tak interesuje :)
                              co do usług to i owszem - świadczę czasami drobne usługi dobrym znajomym :)(:
                              ps
                              zaspokajanie Twojej ciekawości również jest jakąś tam formą usługi :)

                              pozdrawiam

                              fanta

                              • vena111 Re: fiu, fiu 05.11.02, 11:20
                                Dobra, wiem, wiem, ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekła, i wiem tez że
                                czasami przesadzam , wiec juz wiecej nie pytam

                                Zobaczysz bedzie Ci tego brakowało, hihi!!!!!!
    • hunter_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 11:23
      Cos dziwnego sie dzieje, marazm.
      • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:17
        Marazm? Hmmmm... Zajrzyj na swoj watek
        to zobaczysz jak cie z niego Belbo wygryza :)))
        • Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 04.11.02, 12:22
          donosicielka!!!

          • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:25
            Belbo!!! I tu tez cie przynioslo???
            • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:28
              bo On jest jak wirus :)

              fanta
              • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:31
                Zauwazylam :))
                • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:33
                  ale On tego nie widzi :)

                  fanta
                  • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:36
                    To moze zamowimy mu wizyte o okulisty? :))
                    • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 12:44
                      nie wiem czy... da się oprawić tak grube szkła w standardowe oprawki :)
                      • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:21
                        Hmmmm.... To moze ja poprosze mojego
                        kolege zeby takie oprawki na warsztacie
                        zrobil :))))
                        • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:25
                          bardzo, bardzo dobry pomysł :)

                          fanta
                          • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:34
                            No bo widzisz -ja jestem kobieta
                            z inicjatywa i fantazja :)))))
                            • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:37
                              ...przechwalać się to każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej :)

                              fanta
                              • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:43
                                Ja wcale sie nie przechwalam :))))
                                Mam nawet referencje :))))))))))))
                                • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:47
                                  to... poproszę zrobić odbitki referencji i przesłać na adres powyżej :)

                                  fanta
                                  • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:57
                                    A tobie to po co?
                                    Zreszta -ja mamm referencje ustne :))))
                                    • fanta Re: fiu, fiu 05.11.02, 08:59
                                      meduza4 napisała:

                                      > A tobie to po co?
                                      > Zreszta -ja mamm referencje ustne :))))

                                      referencje ustne, jak i przekazy są zbyt często koloryzowane aby miały jakąś
                                      wymierną wartość:)

                                      pzdr
                                      fanta

                          • messja Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:43
                            fanta napisał:

                            > bardzo, bardzo dobry pomysł :)
                            >
                            > fanta

                            no i przegoniliscie belbo z watku... az sie za nim ujme, bo to moj dobry
                            kolega:)))
                            • fanta Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:46
                              nikt nikogo nie wyganiał – sam wymiękł :)

                              fanta
                              • messja Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:48
                                fanta napisał:

                                > nikt nikogo nie wyganiał – sam wymiękł :)
                                >
                                > fanta

                                nie calkiem sam -troche mu pomogliscie:))
                            • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:46
                              Nie martw sie Messja -zje obiad to
                              wroci :)))))))
                              • messja Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:47
                                meduza4 napisała:

                                > Nie martw sie Messja -zje obiad to
                                > wroci :)))))))

                                rotfl:)))
                                i co z tego? i tak nigdy nie chce powiedziec co ma na obiad:)))))))
                              • nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:55
                                Proponuję zgadywankę - Co było dziś na obiad? mniam - jadłem to .. i to..
                                mniam mniam - lubię to..., mniam mniam mniam mam na toooo ogronmą ochotę.

                                Podsuńcie mu listę potraw i nich się określa. Potem to można wykorzystać , bo
                                do serca mężczyzny przez żoładek..:)))
                                • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 13:59
                                  Skoro dzisiaj poniedzialek to na pewno
                                  nie ma na obiad ryby :))))
                                  • nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 14:03
                                    meduza4 napisała:

                                    > Skoro dzisiaj poniedzialek to na pewno
                                    > nie ma na obiad ryby :))))

                                    może jarosz?????????????????
                                    • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 14:09
                                      No nie... Ryba zwykle jest w piatek...
                                      Dzisiaj pewnie jest schabowy -na dobry
                                      poczatek tygodnia :))))
                                      • nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 14:30
                                        meduza4 napisała:

                                        > No nie... Ryba zwykle jest w piatek...
                                        > Dzisiaj pewnie jest schabowy -na dobry
                                        > poczatek tygodnia :))))

                                        Schabowy z ziemniakami! ( Bo frytki niezdrowe- on na pewno !- dba o zdrowie,
                                        patrząc na stałe pory sporzywania...):)))
                                        • meduza4 Re: fiu, fiu 04.11.02, 14:34
                                          Ale co do tego schabowego z ziemniakami?
                                          Moze kapusta kiszona z marchewka???
                                          • nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 15:46
                                            meduza4 napisała:

                                            > Ale co do tego schabowego z ziemniakami?
                                            > Moze kapusta kiszona z marchewka???

                                            A czemu nie mamy relacji z obiadku? Od najbardziej zainteresowanego tymże
                                            obiadem?
                                            • Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 04.11.02, 15:59
                                              Na razie były tylko paluszki i to słone..
                                              A ryba była na sniadanie..
                                              • nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 16:03
                                                Gość portalu: Belbo napisał(a):

                                                > Na razie były tylko paluszki i to słone..
                                                > A ryba była na sniadanie..
                                                Strasznie długo jadłeś ! Nie stanęły kością/ością w gardle?
                                                • Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 04.11.02, 16:06
                                                  Z fileta?
                                                  • nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 16:11
                                                    Gość portalu: Belbo napisał(a):

                                                    > Z fileta?
                                                    Na śniadanie?
                                                  • Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 04.11.02, 16:22
                                                    A co to grzech?
                                                  • nadine_ Re: fiu, fiu 04.11.02, 16:27
                                                    Gość portalu: Belbo napisał(a):

                                                    > A co to grzech?

                                                    Chyba nie- Osądź sam :)
                                                  • meduza4 Re: fiu, fiu 05.11.02, 09:50
                                                    W grzechu to podobno Kusy zyje :)))
                                                  • Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 05.11.02, 10:25
                                                    jak byscie sie nudziły dziewczyny to komunikuje ze na sniadanie dzis miałem
                                                    nalesnuiki z syrem.. a na obiad ide na.. (i tu daje wam pole do popisu)
                                                    Belbo
                                                  • meduza4 Re: fiu, fiu 05.11.02, 10:28
                                                    Belbo -to ty dzien od nalesnikow z serem
                                                    zaczynasz? A ja zjadlam troche platkow
                                                    z mlekiem bo sie odchudzam i jakos nic
                                                    z tego odchudzania nie wychodzi :((((((((((
                                                  • Gość: Belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 05.11.02, 10:37
                                                    Zafunduj sobie miesiac pracy fizycznej.. ciezkiej to beda rezultaty..a nie
                                                    platki na mleku..
                                                    Mleko w nadmiarze jest szkodliwe!!!
                                                    Amerykanska dieta.. fu!

                                                  • meduza4 Re: fiu, fiu 05.11.02, 10:41
                                                    Nie moge zafundowac sobie miesiaca
                                                    pracy fizycznej bo mnie z obecnej wywala
                                                    -umyslowej, dodam skromnie :)))))
                                                  • Gość: belbo Re: fiu, fiu IP: 195.116.222.* 05.11.02, 10:42
                                                    Co Cie wywala?
                                                  • nadine_ Re: fiu, fiu 05.11.02, 11:53
                                                    meduza4 napisała:

                                                    > Nie moge zafundowac sobie miesiaca
                                                    > pracy fizycznej bo mnie z obecnej wywala
                                                    > -umyslowej, dodam skromnie :)))))

                                                    Meduzka troszkę sportu! Ja nie jadłam śniadania- ale to z lenistwa :(((
                                                  • meduza4 Re: fiu, fiu 05.11.02, 12:17
                                                    Jest jeden sport, ktory bardzo lubie :))))
                                                    ale do tanga trzeba dwojga :)))))
                                                    Sorki -male pijanstwo bylo u nas w pracy
                                                    i tak gadam bez sensu :))))))))
                                                  • nadine_ Re: fiu, fiu 05.11.02, 12:52
                                                    meduza4 napisała:

                                                    > Jest jeden sport, ktory bardzo lubie :))))
                                                    > ale do tanga trzeba dwojga :)))))
                                                    > Sorki -male pijanstwo bylo u nas w pracy
                                                    > i tak gadam bez sensu :))))))))

                                                    Na zdrowie!
                                                  • messja Re: fiu, fiu 05.11.02, 17:50
                                                    Gość portalu: Belbo napisał(a):

                                                    > jak byscie sie nudziły dziewczyny to komunikuje ze na sniadanie dzis miałem
                                                    > nalesnuiki z syrem.. a na obiad ide na.. (i tu daje wam pole do popisu)
                                                    > Belbo

                                                    tez bym zjadla "nalesniuki z syrem":) dobre byly?:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka