Dodaj do ulubionych

Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! !

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.07, 16:09
Czy na okoliczność dzisiejszej pełni coś szykujecie? :))
Obserwuj wątek
    • fanka.turystyki Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 26.09.07, 16:19
      Zarzynamy tuczonego karpia ;-PPPPP
      • Gość: :)) Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.07, 16:22
        sadystyczna recydywistka ! :))
        • fanka.turystyki Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 26.09.07, 16:39
          Jaką mnie Boże stworzyłeś, taką mnie masz ;-)))

          Eeee, idę do chałupy, bo niewiele w pracy zrobiłam dzisiaj, cholercia , a już
          chyba więcej też nie zrobię :-(
    • Gość: volume Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.07, 16:41
      Siadam nago na miotłę i jadę polatac wokoł księżyca.Póżniej wracam i
      molestuję swojego faceta do rana:P:P;P hiiiiiiiiihiiiiiihiiiiii!!!!!!
      • dwausmiechy Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 27.09.07, 13:51
        Gość portalu: volume napisał(a):

        > Siadam nago na miotłę i jadę polatac wokoł księżyca.



        czy na tę okolicznośc ktoś robił zdjęcia?? :))
    • ginger43 Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 26.09.07, 17:20
      Nic specjalnego, jak zwykle przy pełni jad sączę :((( i warczę.
      • dwausmiechy Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 27.09.07, 13:53
        uuuuu.... warczysz? myslałam ze jednak wycio-skowyt lepiej z pełnią
        koresponduje.... naoglądałam się kreskówek gdzie zawsze wilk wył na tle pełni
        księżyca... bo moja rotwailerka to warczy na obcych a nie na pełnie....chyba,
        zeby na kosmitów?? :-/
        • ginger43 Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 01.10.07, 11:04
          No, to ja jestem udziwniona, bo warczę ze złości jak jest pełnia,
          każdy powód dobry żeby "pokąsać" kogoś, kto się narazi (chodzę i
          szukam "ofiary"). Może jest jakaś szczepionka na takie odchylenia od
          normy?
          • dwausmiechy Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 02.10.07, 11:49
            ze szczepionek to najlepsze jest delikatne smyranie za uszkiem i czochranie po
            kudełkach :))
    • rozdroze_mysli Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 27.09.07, 15:50
      Myślałem, żeby zorganizować konkurs warzenia w kotle i akrobacji na
      miotle, zakończone radosnymi pląsami nudystycznymi z akcentami
      diablo-widźmimi. Zaprosi się też paru Lupusów, także rottwailerka
      będzie miała towarzystwo.
      Zgłoszenia wiedź tylko w postaci fotoofert ;)

      Dwausmiechy - to przez ten Twój "Statek Miłości" trzymają się mnie
      takie klimaty ;)
      • asleep_alien Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 27.09.07, 17:28
        Widzę, że nowe nicki na forum pojawiają się parami i to w dodatku
        jeszcze w towarzystwie psa obronnego :) Strach się bać.
        Opis imprezy integracyjnej z okazji pełni Księżyca bardzo
        inspirujący i sugestywny :)
        Natomiast fotooferty - mogą być dość mylne - nie wszystko da się
        zobaczyć na zdjęciu ;-)
      • dwausmiechy Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 28.09.07, 13:45
        impreza zapowiada się nieźle. utrzymaj klimat do następnej pełni księżyca :)) a
        wiesz już może kogo w kotle warzyć będziemy??
        i nie wiem... wstęp wolny czy za zaproszeniami?
        • exman Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 28.09.07, 17:14
          Ja smażę kanie. Przypiekę je żywym ogniem.
          • dwausmiechy Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 28.09.07, 19:49
            To ja czubajkom dla towarzystwa na ruszt gąski podrzucę, stosownie
            do klimatu imprezy -siarkowe gąski :)
    • rozdroze_mysli Re: Auuuuuuuuuuuuuuu!! Uuuuuuuuuu ! ! 01.10.07, 10:31
      I po imprezie...
      Jak się rano obudziłem przypomniał mi się kawał:
      - Tatusiu, dlaczego ty jesteś biały a ja czarny ?
      - Cicho smarkaczu. Ciesz się, że nie szczekasz, taka była balanga :)
      • Gość: Aa Orgia IP: *.centertel.pl 01.10.07, 15:19
        Przez caly poprzedni tydzien i weekend na Romantica trwala taka orgia, ze podobnej nawet stali bywalcy nie pamietaja. Teraz wszyscy na kacu i wielkim strachu - bo w dzisiejszych czasach w ciaze mozna zajsc nawet przez Internet. Strach sie bac.
        • dwausmiechy Re: Orgia 02.10.07, 11:48
          wszystkie dzieci nasze są :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka