IP: *.google.com 23.08.08, 23:17
Tak sie czuje dzis, czulem wczoraj, przedwczoraj...
Tesknie:)
Obserwuj wątek
    • viviene Re: Bez reki 23.08.08, 23:23
      zen11.wrzuta.pl/audio/kKEjOJasSR/urszula_sipinska_-_szukam_kogos-_kogos_na_stale
    • Gość: :) Re: Bez reki IP: *.chello.pl 23.08.08, 23:55
      czyli nie jest źle :)
      mógłbys sie czuć jak bez nogi...bez płuc...bez serca...bez głowy...bez jaj... :)
      a to by było o wiele bardziej uciązliwe :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka