Gość: janek.kos IP: *.google.com 23.08.08, 23:17 Tak sie czuje dzis, czulem wczoraj, przedwczoraj... Tesknie:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viviene Re: Bez reki 23.08.08, 23:23 zen11.wrzuta.pl/audio/kKEjOJasSR/urszula_sipinska_-_szukam_kogos-_kogos_na_stale Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Bez reki IP: *.chello.pl 23.08.08, 23:55 czyli nie jest źle :) mógłbys sie czuć jak bez nogi...bez płuc...bez serca...bez głowy...bez jaj... :) a to by było o wiele bardziej uciązliwe :) Odpowiedz Link Zgłoś